Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GR88ĆU

  1. GR88ĆU

    ПАОК

    Kažnjeni zbog baklji, tako mi je rekao jedan Grk juče.
  2. GR88ĆU

    FK Partizan 2023/24

    Trenutno na Jugu rupe
  3. GR88ĆU

    FK Partizan 2023/24

    Evo i jedne od mene iz kortea
  4. GR88ĆU

    FK Partizan 2023/24

    Nova pesma za derbi Ne mogu da je postavim, ili neznam. Brišite.
  5. GR88ĆU

    FK Partizan 2023/24

    I ja sam jedan derbi kupio kartu za istok skroz do severa, ušao na taj ulaz i onda došao skroz do Juga. Ovaj sad derbi idem na Jug.
  6. GR88ĆU

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Grbić Pera jebe premijera
  7. GR88ĆU

    Uprava i marketing

    Možda Duljaj pisao. Vazura i Vučelić vikendom odmaraju.
  8. GR88ĆU

    FK Partizan 2023/24

    Evo ja se vratio, nije neka igra ali tri boda su tri boda. Jednu novinu sam danas primetio u Surdulici, svim navijačima Partizana je obezbeđenje i policija tražilo da skidaju jakne i dukseve da se vidi koje majice nose. Pripadnik obezbeđenja mi je rekao da su određene majice ili majica zabranjene.
  9. GR88ĆU

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ostojin sin.
  10. GR88ĆU

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ja preskočio 13 stranica. I samo da dodam, da se ja pitam Željko bi mi bio trener dokle god on hoće da bude a posle toga predsednik Partizana i on da izabere naslednika na poziciji trenera.
  11. GR88ĆU

    KK Partizan - uprava i marketing

    7500 din replika na sajtu
  12. GR88ĆU

    Kup Radivoj Korać 2024

    Dres ubija. Pomešaj ove noći crnu i zlatnu.... Doduše ima i bele. Lepo bi bilo da u butiku bude original Under Armour dres a ne neki domaće proizvodnje koji vredi 2000din a oni u radnji prodaju za 5000-6000din.
  13. GR88ĆU

    Dres Partizana - nekada i sada

    Sad u Ivanjici na metar od mene ga dobi dečko.
  14. GR88ĆU

    FK Partizan 2023/24

    Komšija mi od Ćuprije do Ivanjice i nazad ukupno 11 sati tačno. Prokomentarisali u kolima mogli smo za to vreme do Soluna na giros i nazad. Knap bi stigli, da se menjamo u kolima.
  15. GR88ĆU

    FK Partizan 2023/24

    Čari super lige Srbije
Top