Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Gradoslovar

  1. Dres Partizana - nekada i sada

    Zaista zanimljiv podatak sa ovog bloga. Ja ne videh nikuda novu bordo-plavu garnituru? Znam da se kao treći dres pojavljivao beli, sa srebrnim aplikacijama (Inter Bauk), kačena je slika ranije u temi. Ovaj crni je posve seksi, pravi pogrebnički. Evo sezone 1990/91... ...kakva psihodelija...
  2. Hokejaški klub Partizan

    Silovasmo rome sinoć. Imali su u par navrata igrača više, a u jednom momentu (u prvoj trećini) i 3 na 5, ali gola ne primismo. Branili smo se fanatično, a golman je nekoliko puta bio neverovatan. Pored rezultatskog zlostavljanja, pala je i jedna šorka u kojoj je Bojan Janković tako dobro oprao...
  3. Partizan i mediji

    Ko je Nikola Simić? To onaj što je umalo dobio trinaesticu na sportskoj prognozi, pa poludeo. Plutaju govna niz sos kanalizaciju, ništa čudno.
  4. Pazi, ovo što sam do sada kaèio je iz moje kolekcije. Kada mi nešto ustreba, gugl pa šta bude...

    Pazi, ovo što sam do sada kaèio je iz moje kolekcije. Kada mi nešto ustreba, gugl pa šta bude. Nemam ništa konkretno za domaæu muziku, a i mesta na koja sam nailazio su uglavnom preplavljena novokomponovanim folk groteskama. Sada, što se bitangi i ribice tièe imam onu naslovnu numeru (Tri palme...
  5. Editovao sam post na Temi za rokere, sada je ubaèen link za saundtrek. Pozdrav.

    Editovao sam post na Temi za rokere, sada je ubaèen link za saundtrek. Pozdrav.
  6. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Olimpija je obezbedila debela leđa u sezoni koja dolazi u vidu dobre finansijske podrške grada i države, tako da... Jasno je kao dan da je Partizan veći klub od Olipmije (a tek u našim glavama :mrgreen:), ali kada se stvari sagledaju sa ekonomske strane, to je što je. Malo realnosti nikoga nije...
  7. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Da li postoji slika na kojoj se vidi cela zastava ''Samo je smrt siguran posao''? Kačena je na forumu ranije slika sa derbija gde se vidi deo zastave (''amo je smrt sigu'' :)), pa me zanima da li postoji i neka slika gde se zastava vidi čitava. edit: Zna li se ikako subina te zastave? Ne mora...
  8. Partizan i mediji

    Meni je drago što baš takav čovek vodi emisiju baš takvog karaktera i ima za saradnike baš te koje i ima, a svi skupa zu zaglavljeni u vremeplovu koji se pokvario u 1991. Što bi naš narod rekao - slika i prilika.
  9. Partizan i mediji

    Odnos medija prema Partizanu je upravo onakav kakav i treba biti u ovom degenerisanom društvu; prirodan sled stvari čini mi se. Sveukupno stanje u medijima i društvo koje se hrani s' te pomije idu ruku pod ruku, i neka je tako. Pa zar karakterne gnjide i novinarski talog (bedna piskrala, što bi...
Top