Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Grave

  1. Grave

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    izuzev prve četvrtine ovo je bilo odlično Dobiti ovo sa ovakvim kriterijumom sudija je apsolutno bilo nemoguće. To što smo imali priliku da dobijemo je isključivo i samo isključivo borbom ovih momaka.
  2. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Od Miloja i Hausa nisam imao doživljaj da neko odigra savršenu evroligašku utakmicu kao što je PJ peglao.... I onda vidim da Ledej ima veći index korisnosti. Odličan doprinos kombo Kaminski - Smajli. Velika i bitna pobeda, Žalgiris je veoma dobra ekipa ne znam kako su završili u donjem delu.
  3. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Potpuno neočekivano dobra utakmica i igra igrača Partizana. Svaka čast svima.
  4. Grave

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne igra zato što je Željko odlučio da ne igra. Zašto mu igrači ne igraju je rekao na prethodnoj konferenciji. -ili ih odmara - ili trening pred utakmicu lutaju u mislima - ili pravi selekciju na osnovu toga da mu tim dobije. Obzirom da je ponovio protiv Makabija da Kaminski donosi dosta u...
  5. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    "odbrana nam je dala moral... odbrana nam je dala sve to." Željko Obradović. Potpuno je lako i jednostavno. Bez 5 igrača koji znaju igrati timsku odbranu a u napadu imaju dobro kretanje bez lopte nemamo šta da tražimo u evroligi. Ali meni lično to što živim u ovo vreme kad se odigrala ovakva...
  6. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne smatram da je pljuvanje igrača ukoliko sam napisao da nije zaslužio hvalospeve za propuste. Žao mi je ako to zvuči tako. Pomozi mi da napišem onda rečenicu da zvuči kako treba.
  7. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Teško da će se dati nekom šut karta zato što je neko napisao na forumu da se prekinu hvalospevi i bacanje u trans za svaki uspešan piken rol koji je košarkaš sa NBA iskustvom i solidnom platom odradio, dok se za sve ostalo što Partizan gubi sa njim dok je u svom modu smatra da je privilegija...
  8. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prvo poluvreme tkz" Kasni Kaminski... "" Ispao Kaminski... "" Sreća za Partizan nije stigao na vreme Kaminski... " Potpisujem da u istoriji KK Partizana zaštićeniji igrači na ovom forumu su postojali, (logično jer treba zaštititi igrača, i biti strpljiv sa njim) ... Ali hvalospevi na nečiju...
  9. Grave

    FK Partizan 2023/24

    Da se podsetimo. Naj SNSovski način će biti napraviti trenera koji neplanirano talasa na uzročnika svih problema. Ukanaliti Partuzan za kratko vreme, dati dva crvena u derbiju, napuniti mrežu Partizana i oterati ga kao čoveka koji ne zna šta priča. Ako postoji trenutak koji Duljaj treba...
  10. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nadam se da ovim postom sačinjenenog posle utakmice sa Bajerna( nekoliko sati pre nego što je i Vujošević izjavio tako nešto) ,imam kredibiliteta da napišem sledeće: Partizan je najopasnija ekipa koja zasniva svoje napade i odbranu na detaljnom razrađenom planu. Ideja je uvek bila da se igra...
  11. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne može ovo da bude loše. Nikako ovaj tim ovaj način ne može a da ne bude velikih stvari. Utakmica je dokazala koliko je bitan Panter, on je šav za nedostatke svog tima i vrh igle oko koga se protivnici fokusiraju da ih ne ubode. Defanziva i energija svih igrača u poslednjoj četvrtini je bila...
  12. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kod povreda na ovakav način prelom nosa podrazumeva prelom donjeg dela koji je sačinjen od hrskavice,što nije veliko zlo,Aleksa može sigurno trenirati bez problema,ali ako mu klubski lekari dozvole da igra utakmicu bez minimum dve nedelje pauze onda su svi poludeli. Svakako danas uklanja...
  13. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa ne gledaj sliku već isprati prethodni razgovor a i sam tekst trenutni koji ne razumeš ...a i poentu da do sada Partizan nije profitirao sa Kaminskim.Do sada.
  14. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To govori o tebi dosta kralju.
  15. Grave

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja se iskreno nadam da se zajebavaš. Da li mora da ti svaki put počinje rečenica sa "ja tebe ne razumem" Dovoljno je da u glavi ne praviš koncept za neku fantomski napad i granaš razgovor u pravcu koji tebi odgovara . Uznimo na primer tog Jokića što si naveo. Sam si uzeo Jokića kao primer...
Top