• Rukometni klub Partizan je pre nekog vremena zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2021/22, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu. U sezoni u kojoj se posle dosta vremena takmičimo uspešno i na međunarodnoj sceni, Partizan.NET je odlučio da se ponovo odazove pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe u našu akciju.

Prošle sezone, zajedno sa Fondacijom „Pučisti 2012“, zajedno smo sakupili i uplatili 75.000,00 RSD na račun kluba. Predsednik RK Partizan, gospodin Željko Perkunić je u direktnom razgovoru objasnio koliko takve donacije pomažu tekućem poslovanju Kluba.

Zato smo odlučili da pozovemo sve koji žele da se pridruže, bez obzira da li će biti u mogućnosti da prisustvuju utakmicama ili ne. Posedovanje sezonske ulaznice za bilo koji Klub iz našeg Sportskog društva je verujemo posebna memorabilija za svakog iskrenog navijača Partizana.

Donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET ili uplate preko našeg PayPal naloga webgazda@gmail.com učestvujete u akciji koja će trajati do kraja kalendarske 2021-ve godine. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica u ime onih koji su učestvovali.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Nakon uplate, molimo da se javite nekom od Urednika da bi se evidentiralo ime i prezime kao i uplata, ukoliko želite da dobijete personalizovanu sezonsku ulaznicu (ili više njih). Za sve one koji nisu članovi Foruma ili jednostavno preferiraju taj tip komunikacije E-mail je: urednistvo.partizan.net@gmail.com. Ukoliko želite da anonimno donirate, vaša uplata će se jednostavno voditi pod „Partizan.NET“.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa

Svrha uplate: Pomoć RK Partizan (kupovina sezonskih ulaznica)

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa ili žive u inostranstvu:

webgazda@gmail.com

RK Partizan

Недавни садржај од Grave

1. Grave

Liga konferencija 2021/22.

Lepo si napisao takmičenje. Da bi se nešto definisalo kao takmičenje moraš se takmičiti. Da bi želeo okusiti slast pobede želiš da ti dođe na megdan tim koji želi pobediti... A ne osećaj prekokurcnog Partizana koji želi da uveliča godišnjicu postojanja FK Trbunje. Evo neka šilje kurac slovenci...
  2. Grave

Liga konferencija 2021/22.

Ne znam koji vam je kurac. Potpuno nebitno takmičenje,pogotovo što se igra u grupi. Njihova je muka što nisu uzeli pare... A što su se obrukaliiii... Koga boli kurac. Isto su se obrukali koliko se šilji kurac i diže u nebesa na pobede protiv surdulice i novog pazara. Partizan se bruka ne...
  3. Grave

Uprava i marketing

Ja moram reći nešto u vezi ovog "Partizanovog magazina" Ako je bila ideja Biljane Obradović onda veliko bravo za nju. Ne zato što je odrađeno dobro. (Desetine stvari bi sa minimum investiranja moglo bolje uraditi) Već zato što je usvojena sugestija navijača šta ne valja i šta iritira, te da se...
  4. Grave

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Biće na sreću veoma lako za gledanje. Odraćemo im kožu ,zgaziti i gospodski čestitati na učešće.
  5. Grave

Evrokup 2021/22.

Željko Obradović je investicijom sebe u košarkaški posao zasluženo izdefinisan kao najveći stručnjak u evropi. Dangubić bez sujete, pretnje,borbe za egzistenciju ili nekog razloga koji bi se mogao razmatrati na forumu odabrao da bude pod Čovićevim barjakom. Iako nije nikad igrao za cigane...
  6. Grave

Uprava i marketing

Onda bi trebalo ovako izgledati slika ukoliko je problem da ljudi smatraju Partizan isključivo Srpskim klubom. Da se ogradim,šireg sam tj kompleksnijeg mišljenja ali nikako ne smem poniziti Partizan korišćenjem njega kao osnovu da širim svoje mišljenje
  7. Grave

Uprava i marketing

Mogu da probam odgovoriti poređenjem sa našim ostvarenjem "Srpski film" Sama grozota i razvrat je pod okriljem umetničkog izražavanja i kao takav je za nekog remek delo dok sama poruka nije ono zbog čega film još "živi" i ispire se usta sa njim. Već u samom nazivu "Srpski film". Zašto je nazvan...
  8. Grave

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Aktivnost u kome si dobar često biva nagrađen valutom poštovanja i kao takav bivaš radno angažovan. U okviru pravnog i zakonskog sistema postoje postulati koje ako neko pogrešno protumači ili pokuša oblikovati da se okoristi , naziva se ili po narodski : lopuža ili neznalica u zavisnosti od...
  9. Grave

FK Partizan 2021/22

Što se mene tiče potpuno si bezbedan jer je ovo post sa kojim završavam,a bilo bi neprimerno da te ispalim. kao u prethodnom primeru gde Goran objasnio zašto je Sumu stavio u isti čabar sa Čavom tako su nekolicina ljudi prethodno objasnila zašto je bitno da Stanojević ne komentariše...
  10. Grave

FK Partizan 2021/22

Ne verujem da sam bilo šta izvrnuo, niti spinovao. Ponudio sam ti odgovor za nešto što si nazvao licemerstvo. Ipak je to uvreda, bezazlena ali jeste. Možeš li replicirati taj deo koji misliš da je spin ? U ostalom zašto ljudima ne odgovara citirati problematičan deo kako bi neko mogao ti...
  11. Grave

FK Partizan 2021/22

Hajde da ne nazivamo ljude licemerima samo zbog ovoga. Možeš pitati zašto. Možda će neko ponuditi odgovor. Sa moje tačke gledišta, što ne mora biti nužno istina ali imam mišljenje zašto se to razlikuje. Mogu ti ponuditi jednostavne odgovore čija osnova je dovoljna da se vidi razlika. Mnogo...
  12. Grave

FK Partizan 2021/22

Hajde onda ovako... U ime foruma i njegove osnovne funkcije razmene mišljenja ponuditi jednom odgovor koji nije "Smeta vam Stanoje, priželjkujete poraze da bi bili zadovoljni a ne tako davno bilo - 20". Jer kao što sam pisao o gradaciji šta za nekog predstavlja Partizan mislim da mogu ipak...
  13. Grave

FK Partizan 2021/22

Sad potpuni off jedan bez ljutnje. Ja iskreno nisam (ne znači da nema) ali nisam bio u prilici da pročitam "Stanoje Šamrok" "Turim Kurac u usta Stanoju" i slični komentari upotrebljen kako bi se ponizio ili ponudio neki primitivan odgovor. Ali zato skoro na svakoj 3,4 strani stoji neka baba...
  14. Grave

FK Partizan 2021/22

@RamaPFC Znam da to piše. Problem je generalno izvorno definicija "Veći od Partizana" Ovde su svakako dokazali da ispiranjem mozga su ipak veči od Partizana svi ovi koji vole da prcaju navijače svojim izjavama. Njihovi lekari i savez su odlučili koliko vidim da ne poslušaju smernice i savete...
  15. Grave

FK Partizan 2021/22

Volim Stanojevića ali zaista ne podnosim kontradiktorne izjave. Puno ih je ...puno ovog mandata. Bolje da se drži svojih 90 minuta utakmice i suđenja u njima. ovakve izjave neka ostavi Ivici 10:53 Govori da se ipak nije video sa njim u četiri oka. Da li ovo po engleskom inače piše da su...