Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од grave_digger22

  1. Dres Partizana - nekada i sada

    Годинама уназад се питам да ли је заиста тако тешко направити овакву налепницу. Сјетите се само оног бијелог дреса са оном огромном срном MSI налепницом :banghead Чак сам им и мејл слао. Али ајде, ако је заиста примјећено тамо гдје треба, надајмо се да ће се дозвати памети.
  2. Dres Partizana - nekada i sada

    Дрес је ружан па ружан, њега не можемо променити, али зато ону одвратну рекламу можемо. Овако нешто?
  3. Dres Partizana - nekada i sada

    Evo ga standardni adidasov dres sa prugama iz kataloga za narednu sezonu: Moguce je da je nesto slicno ovome u pitanju, samo sa belim ramenima, crnim adidas straftama, i crnim bokovima. Neko je spomenuo da su i rukavi do pola crni, ne znam da li je nagadjanje ali je moguce jer imaju taj...
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja sam ga gledao skoro sve utakmice ove sezone. Sasvim prosjecan kls igrac koji se bas ni po cemu nije izdvajao. Sut sa poludistance i ne koristi, ima neki cudan horog levom rukom koji cesto koristi, u vecini slucajeva neuspjesno. Na skoku takodje moglo bi se reci slabo. I to sve u takvoj ligi...
  5. Uprava i marketing

    Pa sta znam, za Mladena svakako mora biti mjesta u klubu ali ja bi ga volio vidjeti na nekoj drugoj funkciji. Na mjesto sd-a vratiti Tomica, ako postoji i promil sanse za tako nesto.
  6. Uprava i marketing

    Maloprije na tv-u na par sekundi skontah prelistavanje sutrasnje stampe valjda, i u ne znam kojim novinama nekakvu semu pozicija u novoj upravi. Tu spazih slike Bika i Krstajica, Nadja i ovog njegovog Nikolica, Kralja cini mi se, ostale nisam uspio vidjeti. Sad sve ovo sa rezervom jer sam...
  7. FK Partizan 2012/13

    Ovo sto je rekla ova ciganštura takođe može da se odnosi na dragog nam predsednika. Ako se ne varam on je kupio one knjižare koje su bile tamo gdje je sada Zekstra..
  8. KK Partizan 2012/13

    Prekinucu diskusiju na trenutak :D Jel zna neko ko ce nam titi tehnicki sponzor sledece sezone? Znam da je ugovor sa kapom istekao. Nadam se da ga nece produziti..
  9. Radio Mileva - leto 2012

    Slazem se da je kljuc prelaznog roka otarasiti se Babovica, Miljka pa donekle i Nece. Ali ne znam sta ste toliko navali na Lolu. Mislim da bi bio jedan od najboljih kada bi konstantno igrao. Na stranu njegovi ljudski kvaliteti, zbog kojih je velikoj vecini navijaca antipatican. Ja sam pre za...
  10. Dres Partizana - nekada i sada

    Dres je identican ovom samo sto ce umesto ovih Kappinih coveculjaka ici adidasove tri linije.. Ne znam sta da kazem, drago mi je sto dominira crna boja. Da ima tri bele prugr bar do pola ledja bio bi fenomenalan. Ovako moze se samo reci da nije los. Sto se tice varijante sa zutim dresom : :puke...
  11. Radio Mileva - leto 2012

    Lovre 101% nije zamena za Medu, nego ce da igra u sredini sa Zvonetom ispred sebe i jednim klasicnim zadnjim veznim iza sebe, tako je najlogicnije. Igracemo sa jednim spicom i Markecom desno, bar ja tako mislim. I da, Stefan Scepovic je teski zajeb, ako njega dovedemo usrali smo motku. Kopija...
  12. Dres Partizana - nekada i sada

    Ma to sam i mislio naravno, lapsus jbg Evo na brzinu, cisto da vidimo kako bi izgledao ceno beli. Meni totalno dobar :wink:
  13. Dres Partizana - nekada i sada

    Dres bi bio totalno jebacki samo da na mestu zute kod nas bude crna. Znaci vise crne,manje bele..
  14. Dres Partizana - nekada i sada

    To je ono sto se traži :clap
  15. Jelen Superliga 2011/12

    jebem li vam mamu svima u po picke usrane. Govno jevrejsko i govna smrdljiva iz uprave i placene picketine na sipci dabogda vam izginula sva bliza i dalja rodbina, picketine usrane, jebem li vam mamu sto puta
Top