Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GraveDigger88

  1. GraveDigger88

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Idi brate pa traži svoje pare nazad. Sramota me he što navijamo za isti klub. Ti si sramota za navijače Partizana ako uopšte i jesi, u šta jako sumnjam. Eto i ja imam prava da kažem svoje mišljenje.
  2. GraveDigger88

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mislite šta hoćete, ja sad još više verujem u to da osvajamo ovu smrdljivu ABA ligu!!! Bravo momci, nije lako igrati u onom svinjcu. Napred Partizan!!!
  3. GraveDigger88

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Vreme je za kraj tog negativnog niza. Samo hrabro, neka naši momci daju sve od sebe pa šta bude. Što se mene lično tiče, imam dobar predosećaj pred večerašnju utakmicu. Napred Partizan!!!
  4. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Žalgiris nije ekipa za potcenjivanje, ali se nadam pobedi večeras. Vreme je da se valjak upali i počne da melje. Napred Partizan!!!
  5. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kada pročitam komentare ne znam da li sam gledao istu utakmicu sa nekima na forumu. Momci su izginuli sinoć. Nije Pao imao lošu utakmicu sinoć, već smo im mi omogućili da igraju toliko. Mnogo energije su igrači potrošili u prve tri četvrtine a protivnik je u četvrtoj igrao preko ivice faula...
  6. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Teška utakmica ali je sve moguće. Nadam se najboljem :) Ajmo momci, dajte sve od sebe, za Miloja večeras!!! Napred Partizan!!!
  7. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hvala vam momci!!! Hvala, Trifi, Jaretu, bratu Lajsni, Zeku, Smajliju, Kapitenu, PJu, ma svima! A najviše hvala Željku koji je Bogotac ove igre, i Bogu zato što sam Grobar!!! Bio sam u avionu za vreme prvog poluvremena, odgledao drugo ali sam kao svaki pravi mazohista Grobar vratio i odgledao...
  8. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ajmo momci dajte sve od sebe, pobedite ako možete večeras ako ne, nema veze onda drugi put, samo se borite do kraja. NAPRED PARTIZAN!!!!
  9. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Veća sramota od svih poraza koje možemo da doživimo su upisi koje čitam ovde. Porazi su sastavni deo sporta. Da se razumemo, bolujem i umirem svaki put kada Partizan izgubi ali ovo što ljudi pišu ovde, to je strašno. Nema razlike u odnosu na ciganske komentare. Uspeli ste da mi zgadite i ovaj...
  10. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bukvalno ne znam šta da očekujem od sutrašnje utakmice ali znam čemu se nadam, a to je naravno ubedljiva pobeda našeg Partizana. Neka daju sve od sebe pa šta bude. Napred Partizan!!!
  11. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Laganica pobeda. Tako se radi kada se ozbiljno pristupi meču. I ponovo, bravo Jareeeee, polako se vraća!!! Najvažnije od svega, nije bilo povreda i igrači se nisu umorili. Protok lopte nam je mnogo bolji kada je Kaminski u igri, jeste da odbrana malo trpi ali mislim da možemo to sebi da priuštimo.
  12. GraveDigger88

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja sam upravo raskinuo ugovor sa slepcima. Koristio sam ga samo da bih mogao da gledam ABA utakmice Partizana u inostranstvu ali sad to mogu i na EONu na B92. Bojkotovao sam ih svo vreme i dok sam živeo u Srbiji. Ajmo SBB ili neki globalni brend :D
  13. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo bez opuštanja i gazimo ih večeras!!! Da počnemo ovu godinu sa pobedom. Napred Partizan!!!
  14. GraveDigger88

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Uh, hoće da nas ubiju od emocija. Srećni praznici sestre i braćo! Pa da slavimo titule u novoj godini.
  15. GraveDigger88

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Posle prospavane noci i umirivanja strasti, kada razmislim, ja sam iskreno prezadovoljan skorom u polusezoni. Pored svih problema koje smo imali sa poveredama, uvodjenjem igrača u sistem i sudjenjem u nekim situacijama, mislim da imamo odličan skor i poziciju. Imamo problema sa napadom u...
Top