Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GravediggerZemun

  1. GravediggerZemun

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Mozda off topic....da li postoji podatak koji je Partizanov dres najprodavaniji u istoriji kluba? Pretpostavljam da je zaista tesko naci podatak,verovatno i nemoguce...ali ubedjen sam da je to garnitura sa OKI sponzorom,subjektivno misljenje. Edit: pogresan topik,tek sada videh. Neka moderacija...
  2. GravediggerZemun

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ne dirajte mi Zemunca Salu na stranu, sve najbolje u karijeri da demantuje ovde dosta ljudi koji ga pritom stavljaju u isti kos sa Panticem i ostalima sto svakako nije zasluzio. I sam smatram da je mali Jovanovic veci prospekt,ali zelim sve najbolje iz srca velikom Grobaru Vlahovicu,srecno mali!
  3. GravediggerZemun

    Zimska Radio Mileva 2017

    S obzirom da ga poznajem jos iz mladjih kategorija u pitanju je besprekorno spreman igrac,za poziciju stopera brz i izuzetno fizicki jak i skocan. Podrzavam apsolutno njegovo dovodjenje,jer Simica iskreno nisam pratio. Uostalom , zar i dalje sumnjamo u Ivicu?
  4. GravediggerZemun

    Zimska Radio Mileva 2017

    Kada kazem Grobar ne mislim na tebe i mene....mislim na Vladu Ivica,Stanoja,pa i Iliju Stolicu....mlade momke koji su skolovani van Bata Djorine akademije i koji imaju prkos i inat da kontriraju sekti i rezimu koji ih gura. Ako nista drugog cistog obraza ce uvek reci sta im je na dusi,a meni je...
  5. GravediggerZemun

    Zimska Radio Mileva 2017

    Mladost kuci dobili 4:0 , provejavao sneg ako se dobro secam.... Namestio nas ciganima da igramo bez Zuke i Tosica...rezultat znamo posle kkntre za 0:2 (Maletic-Mo) slede 4 komada po kisi,crveni Rnica itd...Nikad mu to necu oprostiti,karijerista klasican,a nama treba Grobar! Znam da Stanoje...
  6. GravediggerZemun

    Superliga Srbije 2012.

    MI SE S' NJIMA ZEZAMO! BRAVO BRE MOMCI,TAKO SE IGRA PROTIV MUSAVACA!BRAVO STRUCNI STAB,BRAVO UPRAVA,BRAVO NAVIJACI! TAKO SE PISA PO SVIMA NJIMA U ONOJ MALENOM RUGLU U PREDGRADJU!PUSI GA COVICU,PUSI GA PACOVE,PUSI GA ZIKO,PUSI GA DJILASE,PUSI GA ZIVKOVICU ....SVI GA BRE POPUSITE MAMU VAM...
  7. GravediggerZemun

    Radio Mileva - leto 2012

    Da prenesem veceras konverzaciju izmedju Pauljevica i mog caleta tokom vecere u jednom restoranu.Na pitanje mog caleta: " gde ces?u Partizan ili u Zvezdu?" nas novi igrac odgovara: "Ma ko normalan jos moze da predje u Zvezdu"...dobio je pice odmah i smernice da mora da gine sledece sezone na...
  8. GravediggerZemun

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Gledajuci finale LE slucajno naleteh na prenos na OBN-u koji mi bese zanimljiviji od onog na B92 zbog komentatora legendarnog Sabahudina Sase Vugdalica. U toku prenosa sam saznao jako zanimljivu vest u vezi Zlatka Zahovica. Navodno je postojala sansa da bude strucni konsultant na slovenackoj...
  9. GravediggerZemun

    Jelen Superliga 2011/12

    Sa kojim promilom alkohola u sebi,nakon burne noci slavlja,potkupljivanja pevacice da peva nase stvari da cestitam i ja svojoj jedinoj iskrenoj i vecnoj ljubavi 5-tu titulu u nizu.Neka bude jos minimun 5,a posle cemo lako. Ziveli braco i cestitke i vama:ziveli
  10. GravediggerZemun

    KK Partizan 2011/12

    Onaj osecaj kada ti je koza najezena 2 sata bez prestanka,a oci pune suza zbog ponosa!!! Hvala ti crno bela ljubavi za sve ucinjeno od 45te pa na ovamo,hvala i tati sto me je "zarazio" Partizanom. Alal vera svima za ovo vece,impresivno!!!
  11. GravediggerZemun

    Jelen Superliga 2011/12

    Zajebite prenose,ko moze i hoce da podrzi Partizan neka dodje na stadion. Najbolja slika i rezolucija ubedljivo :D
  12. GravediggerZemun

    Odbojkaški klub Partizan

    Sramno je za BG Grobare da ne mogu da se iscimaju u ovako vaznom trenutku danas do Sumica. Momcima mnogo znaci podrska i oduzice se siguran sam ako nas sledecu bude makar 100 umesto danasnjih 30ak. Nema predaje,nova je u ponedeljak sada je pritisak na sekundarcima.Oni su ti koji moraju da dobiju.
  13. GravediggerZemun

    Kup Srbije 2011/12

    Sta mi dozvolimo sebi pa to nije normalno. Da izgubimo od ovih jajara i da te iste jajare gledam i slusam kako se dizu i deru... Gde su bre danas muda na terenu?Nije lopta htela u gol?Ma trebali smo je kurcem bre uneti kako su se bili usrali.... Mnogo sam ljut i nervozan pogotovo na par nasih...
  14. GravediggerZemun

    Kup Srbije 2011/12

    Ah ta doping kontrola.....:D (podseti me na scenu sa Lazeticem,iznenadna povreda)
  15. GravediggerZemun

    Odbojkaški klub Partizan

    PRSKAJ MANDOVE!!!!! 3-2 pobeda posle velikog preokreta u 5om setu!!!! Bravo momci!
Top