Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од gravediggerzmn

  1. gravediggerzmn

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Када ће били како
  2. gravediggerzmn

    Izbaciti "Jugoslovensko" iz grba

    :D Битно је не дирати основу грба, за пун назив спортског друштва вреди дебатовати.
  3. gravediggerzmn

    FK Partizan 2021/22.

    Против Белгијанаца ако буде више од 10 хиљада, бићу изненађен.
  4. gravediggerzmn

    VК Partizan, PK Partizan

    Ја сам тек сад сазнао да је говедо хтело да свој клуб назове Партизан!
  5. gravediggerzmn

    Liga konferencija 2021/22.

    Просечна цена улазнице за Флору Талин је 3000 динара :clap Знам да се карта купује да би гледао Партизан, али безобразлук са ценама карата се наставља
  6. gravediggerzmn

    Liga konferencija 2021/22.

    Било је таквих појединаца и на северу. Један је још био са ћеркицом од 3-4 године... Не знам шта је тим људима у главама, тешим се да је то нека ружна навика из прошлости док се није дизала толика халабука око расизма. Па сад раде то по аутоматизму, не размишљајући шта заправо раде. Или су...
  7. gravediggerzmn

    Dule Vujošević

    Слажем се, занимљив интервју. Издвојио бих део о филму: "Када су филмови у питању, препоручио бих Вам “Часове љубави”, мада тамо има неких лица која су убачена монтажом и добили су неки простор, а били су стварно ефемерни, и морално и у сваком другом смислу. Али, опет је филм фантастичан. Он...
  8. gravediggerzmn

    KK Partizan 2020/2021

    Имали смо подршку од оних који су изгледа имали првенство куповине карата.
  9. gravediggerzmn

    KK Partizan 2020/2021

    Тешка глупост. Забранио бих и ту једну нулу, а вечерас сам тек сазнао да може да имаш и "дуплу".
  10. gravediggerzmn

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Мени је у сећању Илиевова изјава где и он подржава и хвали вођу. Праштај(те) ако сам помешао.
  11. gravediggerzmn

    FK Partizan 2020/21.

    Да сам ја неко, прво што би урадио је брисање ове песме са интернета и спаљивање свих њених копија. Мука ми је и блам у исто време.
  12. gravediggerzmn

    Uprava i marketing

    http://partizan.rs/163033-vladimir-brnovic/ Комедија
  13. gravediggerzmn

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Ивановић је критичан већ дуже време, можда је у почетку на тренутке давао неке знаке живота. За залагање нема шта да му се замери, али не видим разлог за жаљењем за њим јер његово место преузима неко ко такође нема квалитет за први тим Партизана.
  14. gravediggerzmn

    FK Partizan 2020/21.

    Из ове статистике испадне да дамо гол на 86 изведених корнера. Да сте ме питали пре читања, рекао бих да нам треба минимум 186. У последње време мислим да нам треба 10 корнера да упутимо шут ка голу. Откад знам за себе изводимо корнере као да не можемо да добацимо до гола.
Top