Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од grb

  1. FK Partizan 2023/24

    Pricamo kako su, od velikog i slavnog kluba, ostali jedino navijaci. Aj videcemo sutra kakvi cemo biti. Ili ce proraditi Grobarski prkos i inat, ili cemo se posrati po svim brojkama i podrsci ove sezone i u kosarci i u fudbalu (na gostovanjima). Ako nas sutra, u onom klozetu od stadiona, ne...
  2. FK Partizan 2023/24

    Losi smo i to je to. Igraci, za koje ne mogu reci da im nije stalo, kakvi su- takvi su - nasi su. Ponadali smo se posle X u Derbiju da imamo sanse za titulu (priznajem da jesam), ali cuveno cigansko prolece, sada vec opste poznato, nas je jos jednom demantovalo. Jednostavno moramo se pomiriti sa...
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Totalno masis poentu onog sto sam hteo da kazem i sto sam napisao. Da li mislim da se jug zeznuo? Mislim da jeste. Ja sam tom Milutinovu vikao da je p..., dok Radji nisam nista skandirao. Tako da je moje misljenje da je tribina bespotrebno napravila gresku. Ali da se zbog ovoga ljudi nazivaju...
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dokaz koliko smo skurcali je da je doslo vreme da ja branim jug na koji uopste ne idem i to xy godina. Dakle, pocelo je sve na prosloj utakmici kada je Milutinovu 70% hale pevalo da je picka ciganska jer se radovao kako se radovao protiv nas, proslavljao poene i sl., dok se osvedocenom ustasi i...
  5. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Braćo Grobari, Zajebani smo, mnoooogo smo zajebani. Igramo kao tim, složno, jako i u meso. Možda najzrelija partija Pantera od kad je u KKP. Kapitenski. Kako je iskusno Željko sačekao Papapetrua koji ništa nije mogao da uradi, reko koji k ga ne vadi napolje, a onda krenuo i on da siluje, ali...
  6. FK Partizan 2021/22.

    Dugo sam na forumu, nikad nisam nešto pisao preterano, ranije sam ga čitao redovno kada je moglo mnogo toga pametnog da se pročita, a sada sve manje i manje jer to šta može da se vidi na forumu navijača Partizana u poslednje vreme je bruka i sramota. Ne znam ni da li me je to nagnalo da napišem...
  7. NISMO ISTI!

    Ne znam gde ovo da postavim,ali posto se ovde malo rasplamsala tema, a i tekst je indirektno povezan i sa nasim SD, pre svega KK-om, tu cu i da postavim. Ako admini misle da treba na nekom drugom mestu da stoji, neka slobodno prebace. https://sociosferablog.wordpress.com/2015/06/06/delija-vucic/
  8. KK Partizan 2014/15

    Dugo, bas dugo nisam pisao na forumu iako ga citam redovno i svakodnevno. Eto, verovatno je i mene ova frka oko predstojece plej of serije naterala da napisem nesto, cisto da izbacim barem deo ove energije iz sebe. Da pisem o tome kako je ovo borba na zivot i smrt, biti ili ne biti, borba...
  9. JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Po cenu kaznenih poena, ja zaista moram jos jednom da pohvalim Vladu za sve sto doprinosi ovom forumu. Stvarno svaka cast na svim iscrpnim informacija koje nam dajes iz dana u dan. Pozdrav, i uvek imaj u vidu da ima nas dosta koji sve redovno citamo i sve sto postavljas nije uzalud. Samo napred!
  10. Pera Božić 03.06.2013

    Au kapa dole za intervju! Bilo je uzivanje gledati ga i slusati! Pitanja sjajna!:respect
  11. ABA-liga 2012/13

    Nisam ni imao nameru da komentarisem ovaj cirkus koji se pravi oko prohodnosti u Evroligu ali posto svi pisu kako nam vise odgovara ovaj novi pravilnik voleo bih da cujem obrazlozenja. Ja sam razmisljao malo o toj soluciji i nama tako nesto odgovara SAMO i JEDINO u slucaju da budemo 4-ti na...
  12. ABA-liga 2012/13

    Branio sam ovu ekipu cele ove sezone sve do ove utakmice(sto moze da se vidi po mojim postovima)...nijednu jedinu kritiku im nisam uputio cak i kad je 90% foruma PLJUVALO po njima...ali posle ovog... Ko god posle ovakve utakmice ostane optimista ne znam da li je lud ili treba da mu se divim...
  13. ABA-liga 2012/13

    To je to! Kragujevac bi vrlo lako mogao da bude prelomni trenutak sezone. Ima jos mnogo do kraja sezone ali uopste nije iskljuceno da cela ova pizdarija koja se desila na zavrsnici Kupa bude pozitivna po nas, koliko god to zvucalo kontradiktorno. Ko drugome jamu kopa...u Grobarsku upada!
  14. VК Partizan, PK Partizan

    Ne zanosite se. Ovo je uradjeno zbog projektovanog finala Jug-vestacki usrani slinavi projekat. Znam da u poslednjih nekoliko dana se mnogo pise o nezadovoljstvu prema ovoj drzavi (cak i neke gore stvari) ali ja stvarno ne mogu da ostanem imun na skorasnja desavanja. Gadi mi se sve ovo...
  15. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    @Pionir's Law Ozbiljno ,ali najozbiljnije mislim, s obzirom na tvoju bliskost sa KK-om, prenesi ti ili bilo ko, da su Grobari ponosni na igrace! Kakav god bio Musli, Dragan i jos poneki, kako god igrali SVI imaju veliko postovanje od nas! Neka im se kaze, da smo uz njih DO KRAJA,BEZ OBZIRA NA...
Top