Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Grobar87

  1. FK Partizan 2023/24

    Kakvo je bilo navijanje? U prenosu se dobro culo, i cini mi se da smo ih nadjacali...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Grobari, moze mala pomoc? Ima jedan djecak koji me mjesecima moli za 2 karte za utakmicu sa ciganima medjutim, sve su prilike da necu uspjeti doci do istih preko svoje veze pa ako neko moze doci do njih da mi javi...Moderacija da prebaci ako nije odgovarajuca tema...
  3. Uprava i marketing

    Pozdrav, evo i ja da se oglasim, nisam juce bio u mogucnosti da dodjem ali cu se svojski potruditi da to ucinim sljedeci put i da povedem svog sestogodisnjeg sina iako sam iz RS i 300 km udaljen i molim sve navijace Partizana da ucine isto. Isprva sam bio razocaran zbog cinjenice da se nece...
  4. Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Jedno pitanje, uplatio sam preko foruma, nedavno sam popunio formular kad ste nas obavijestili, da li sad mogu podici licno u Merkatoru? Hvala
  5. KK Partizan - transferi

    Vezano za kolegin upis u vezi Mirotica, ako je istina, nekako mi nema logike da nasi potpisuju Mirotica i daju tolike pare a da se ovamo za malo cimaju oko Madara koji ce tek da postane igrac, od kojeg mozemo u buducnosti i da zaradimo, a i koji je vec u sistemu, sto je pogotovo vazno za pleja...
  6. FK Partizan 2023/24

    Slazem se, zna se ko je glavni krivac za sve sto nam se desava, evo ja cu prvi da sjednem u auto i dodjem iz RS ukoliko se zakaze ozbiljan protest, ali na pravoj adresi. I jedna stvar mi nije jasna, kako onaj debeli krmak Vazura uopste hoda, zivi i seta po BG-u a da ga neko od grobara negdje iza...
  7. Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    isto i mene zanima...
  8. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Losa utakmica, definitivno se jos uvijek osjecaju posljedice od reala sto je bilo vidljivo i u protekle 2 utakmice bez obzira na visok rezultat. S druge strane, ovaj samar moze biti dobar iz vise razloga, da ih trgne, da cigani ispadnu iz ritma 15 dana bez utakmice i nadam se, mogucem povratku...
  9. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Evo i ja da se javim nakon (ne)prospavane noci, jutros mi je bila muka i na samu pomisao odlaska na posao te da gledam kako se cigani u sebi zadovoljno smiju...moram ipak da kazem da mi ovo nije toliko tesko palo kao trojka Nolana Smita jer kako neko ovde rece, tad smo znali da dolaze teski...
  10. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Pozdrav grobari, objektivni i manje objektivni. Moram da istaknem kako je simptomaticno da su se pojedini javljali i strucno analizirali kad smo bili u seriji poraza, direktno i indirektno krivili Zeljka za iste, onda, najednom, vise ih (ga) nikako nije bilo, jer, jelte, krenuli smo da...
Top