Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Grobar92

  1. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Od ove trojce, jedino je Severina klasično krilo.
  2. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Što se mene tiče, mogao bi svaku utakmicu pratiti preko Tv-a, samo da napusti klub.
  3. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    “saznajemo”:buhaha
  4. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Bravo junačino. Opustite se, ako spremaju prekid, bolje i tako nego da se nismo pojavili. Ne verujem da ćemo odigrati.
  5. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Pa nećemo da izađemo sa omladincima da odigraju celu utakmicu, šta vam je? Ako omladinci počnu, sledi prekid.
  6. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1917632/dragisa-binic-odgovorio-nathu-blati-nasu-zemlju.html "Ne smemo da potcenjujemo sebe. Ti si ovde stranac, igraš po pravilima našim, ako ti ne valja... Da li igra po srpskim ili svetskim pravilima? Naša koja su usklađena sa svetskim"
  7. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    @Sony PFC Zato sam i rekao da za ovaj drugi ne mogu da tvrdim, sudio sam i ja, ono je horor za svakog sudiju, ali ovome izgleda nije bio nikakav problem da dosudi penal kao da nije postojala dilema.
  8. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Penali i jesu bili (za ovaj drugi ne mogu da tvrdim). Stvar je u tome što se nisu svirali očigledni faulovi nad našim igračima pre penala. Daj link te emisije ako nije problem..
  9. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Moje mišljenje je da treba da izađu na teren da naprave cirkus, to bi bilo najbolje za klub ali bez obzira na to šta će u sredu biti ili ne biti, treba podržati ove momke. Moguče da im proradi inat i da ponovo idu u tu prokletu rupu da se izbore za rezultat, pa da izgore u toj želji da im se...
  10. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    @Vuk23 I ja sam za strane sudije, ali sada kada sam pročitao Nemačka i Austrija…koje smo mi sreće poslaće nam nekog ciganskog gastarbajtera.
  11. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Gospodine Tešoviću, naravno da će Natho da pukne kada vi pičkice nemate muda da pričate!
  12. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Ako gmazura odluči da se igra, a igraći ne izađu na teren, kazniće ih time što će im uzeti deo plate koju svakako ne primaju.
  13. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Kako sam ponosan na ove momke, ponovo izašli na streljanje u njihovoj rupi i ponovo se borili do zadnjeg atoma snage! Juče sam bio besan - danas ponosan, hvala vam momci. Iskreno, nemam pojma šta u sredu učiniti…ili posle prvog zvizduka sjesti na travu pa nek gamad igra sama sa sobom, ili im...
  14. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Mislim da je Stanoje gori od njega.
  15. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Bravo momci! Naslov na mondu: Jovanović spasao sezonu Partizana! Pa jebem vam majku cigansku, posraćemo se u vašu rupu!
Top