Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GrobariTopola

  1. GrobariTopola

    FK Partizan 2014/15

    Danilo je povredjen.
  2. GrobariTopola

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ja uopste nisam osporio zalaganje i kvalitet Klobucara, vec je kontekst bio drugi. U smislu, pa cak se i njemu duguje, jer nije velika cifra. Nisam ocenio to prema kvalitetu vec prema cifri. Ocena ti je pausalna i nije na mestu. Ako nisi razumeo kontekst, nema potrebe da kvalifikujes ljude. Ja...
  3. GrobariTopola

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Jos neki igraci idu kako cujem, ali to je sve jer nemamo kinte, i na zalost prinudjeni smo da ovo odradimo sada. Pritiskaju nas iz BAT-a , duguje se bivsim igracima (pa cak i Klobucaru?!?!?!?) tako da je to iznudjeno resenje. Bogdanu sve najbolje u nastavku karijere, od srca!
  4. GrobariTopola

    KK Partizan - sezona 2013/14

    O prethodnoj utakmici ne treba trositi reci, osim da smo igrali uzasno. Sve ostalo nije bilo pod kosarku. U ovoj smo vec koliko toliko odigrali bolje i bilo je dovoljno za 20 razlike. Mora to mnogo bolje, sigurnije, ova sledeca utakmica sve resava.
  5. GrobariTopola

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Za ove članove koji su komentarisali da nisam bio dovoljno konkretan evo dve vrlo konkretne rečenice. 1. Sem obeštećenja za Bertu ništa lepo se ne očekuje na leto. Plus Dule vrlo upitan zbog zdravlja. 2. Ko od grobara glasa za ovog smrdu Vučića , glasa za gašenje Partizana u skoro svim...
  6. GrobariTopola

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Saznah tako juce, jedna pticica mi rece svasta nesto u vezi naseg KK, ako je to sve tacno, a trebalo bi sa ogromnom sigurnoscu, onda je situacija mnogo losa dragi grobari. Losa u klubu kadrovski, losa sa finansijske strane, losa iz zdravstvenog dela, losa jer se na nas nadvila ciganska sns...
  7. GrobariTopola

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ništa od Adamovića, čujem da je sve dogovorio sa Minskom.
  8. GrobariTopola

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Pre nego sto napisete neko pljuvanje pogledajte malo onog koga pljujete... http://www.youtube.com/watch?v=CjD6g2X2mFQ Ne kazem da je Lazar Markovic, ali da je ultra brz i da zna puno sa loptom, to je sigurno. Prosle nedelje sam ga gledao na nekoj revijalnoj utakmici ovde u Topoli, posto je...
  9. GrobariTopola

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Joco, Ako Aca živi u Topoli, na 200 metara od mene i ako ga znam kao i njegovog oca Ivana ceo život, zadržavam pravo da sam u pravu. Neki stariji forumaši znaju da nikad ništa ne napišem a da nije tačno. Usput, dečko ima nekoliko ponuda od kojih je možda najrealnija iz Švajcarske, toliko...
  10. GrobariTopola

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Što se malog Pantića tiče to nije tačno. Dečko ima nekoliko ponuda sasvim korektnih, iako je naš nije u opciji povratak u Partizan. Makar u ovom trenutku od toga nema ni trunka istine. I nije mu Stojic menadžer, to je isto ovde neko napisao nikad nije imao menadžera.
  11. GrobariTopola

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Valjda ste sada shvatili sve sto sam vec pisao sto se Dukija tice... I za zelju i za spremnost i za sve. I za brata iz Uzica, Sevastopol nikad ne bi bio opcija zato sto je kinta veca ili bitnija, vec SAMO i jedino zato sto zele da mu se revansiraju jer ih nije napustio kada su ispali iz lige...
  12. GrobariTopola

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ne bih da ulazim u polemiku sa bilo kim, ali ovde si naveo nekoliko stvari koje nisu tacne i mene kao njegovog druga vredjaju. Ako tvrdis da ga znas, onda nikad ne bi napisao da je njemu novac na prvom mestu, jer to apsolutno ne stoji. Mozda kod nekog drugog, kod njega sigurno ne. Kada je...
  13. GrobariTopola

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Namerno sam malo ćutao u stvari planirao sam da ništa i ne pišem. Ali kad pročitam neke komentare prosto mi pripadne muka. Duki je odigrao svaku utakmicu ove godine, što u kupu što u prvenstvu. Samo je dve utakmice cele godine pauzirao. Na svakoj je bio kapiten. Čovek je imao ponudu od...
  14. GrobariTopola

    JSL 2012/13

    iPhone tada nije postojao, Vucic i Nikolic su bili visoki funkcioneri SRS, Bugarska i Rumunija su tek usle u EU, Zeljko Joksimovic je osvojio 2.mesto na Eurosongu, Djani Curcic je osvojio VIP Veliki Brat, KK Radnicki je bio KK Swiss Lion iz Vrsca, M. Schumacher je harao formulom, bilo je...
  15. GrobariTopola

    ABA-liga 2012/13

    I naravno ko najvise radi, najvise mu se i vrati. BRAVO DECO !!!!
Top