Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • u i ti se setila da dodjes, niko da pita kako sam, sta radim nego odma bombardujete po meni :D
    :D na Zvezdari znaci, dokle si tamo? Ako dodjem ovih dana da se nadjemo da odradimo neke akcije po zvezdari, da se zna ko je glavni :D
    Gde si u Bg-u? Bio sam na basketu i motao se po gradu a od NBG sam bio do Bezanije po neke materijale :D Sta ce ti grobarka nis profil, sto ti ona dala? mora da joj je sifra Bekam il tako neka glupost :p
    Ne mogu tebi da odg kad su te banovali :D Nemam pojma, svi se ufurali nesto po 50e docek :p Evo odmaram, ovih dana me opet ceka neka frka oko nekih sranja, moguce da me nece biti neko vreme :D Gde ces ti za ng? Kad si u NS ili Bg, ja sam ovih dana bas bio!
    lud sam bez tebe :D onako dosao na forum i gledam BANENE i vidim Darko 90 i ja se skenjao kad sam video da si se banovao :D Sta ti radis?
    e brate bolje nasa liga nego holandska druga...ovo je samo jedna utakmica baraza...
    ooooo pa ko se to setio da postojimo i mi obicni smrtnici :D Niste evo cekam da dodje taj famozni petak pa da odmaram i lutam nocima :D Sta ima kod tebe? Otkud ti da se setis mene? :D
    Evo uteko sa sljake, skidam neke drajvere nekomortaku i to. Psihicki se spremam da gledam tekmu na tv- u:banghead
    De si brate, sta se radi, e aj posalji mi na private barabin br mob, igrom slucaja sam ga zagubio :banghead
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top