Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од grobarkogrobar

  1. grobarkogrobar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bravo brate, moj naklon! :respect:respect:respect
  2. grobarkogrobar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šokiran sam pisanjem dobrog broja navijača Partizana i vređanjem naših igrača. To je j najveći razlog zbog čega retko i pišem ovde. Izgubili smo, igra je bila loša, gubićemo opet, možda uđemo u plej of, možda i ne? Međutim, ovo je ekipa za koju navijamo i drugu nemamo. Nekada smo navijali za...
  3. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Još plej koji sipa trojka, da je brz i razigrava i toe to. Dobro nam došao Bruno! :pop
  4. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

  5. grobarkogrobar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Očekivao sam poraz i ništa me ovo ne iznenađuje, čak ni smušena igra u odbrani. Sve će to za mesec dana da se utegne i dođe na svoje, pa će da se zaborave i ona smešna ispadanja Kaminskog. Mislim da nam nedostaje neko masivan u reketu, a bilo bi dobro kada bi došlo krilo koje ima masu i može da...
  6. grobarkogrobar

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Gde je druže to najavljivano, ko je to najavljivao? Nemoj raznorazni, nego postaviš ovde link, fotografiju, šta god? Da se vidi ko je i sa kojim kredibilitetom?
  7. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Ono što sam imao prilike da vidim, defanzivno je jako, jako dobar, čak odličan. Napadački me i nije nešto oduševio, ali možda i grešim, zato što sam se iznenadio kako igra u odbrani.
  8. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Tekst je sasvim u redu, uz velike pohvale Partizanu, kao i Kaminskom. Partizan je okarakterisan kao jedan od najboljih klubova u Evropi i odlično mesto za razvoj igrača. Kamisnki je okarakterisan kao zvezda košarke.
  9. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Samo ću ovo da ostavim ovde. Grobarijo, kao što sam i pisao, nemamo razloga za brigu, zato što ima ko da vodi računa o pojačanjima. Sa srećom neka je! :pfc: :partizan-fan:
  10. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Mislim da nema potrebe zaista više pominjati Mirotića. Hvala mu za sve što je uradio, kako za Crkvu, tako za siromašne ljude, skidam mu kapu za to, ljubim zemlju kojom hoda, ali za ono što je uradio Partizanu, neka ide u sto pičke materine. Admine, zaključaj ovu temu dok sam ne osetiš da nešto...
  11. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Zaista nema potrebe za nervozom bilo kakve vrste? Imamo najbolji stručni štab u Evropi i oni rade svoj posao. Problem koji možemo imati će doći vremenom, kada sve krene, a problem je vezan za mešanje politike u košarku. Mi smo uradili nešto što po nepomeniku nismo smeli. Osvojili ABA ligu i...
  12. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Nemaš razloga da se izvinjavaš. ne možeš ti nekome ući u mozak i popravljati ga.. Prevario je sve i ti nemaš veze sa tim. Idemo dalje! :partizan-fan:
  13. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Živimo u državi u kojoj jedan čovek odlučuje o svemu. Čovek, vrlo verovatno poremećene svesti koji je pogasio sve institucije države i na ta mesta postavio neškolovane ljude, ljude sa dna društvene lestvice, ljude koje je izvukao iz društvenog taloga, da bi on pred njima izigravao bitnost i svu...
  14. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    Ma znam, ali samo iznosim još jednu informaciju.
  15. grobarkogrobar

    KK Partizan - transferi

    https://meridianbetsport.rs/kosarka/mirotic-partizan-transfer/?fbclid=IwAR2zuJKy1UGE7-LArkjtWUGysJ45VtzYqOoV0fKJiBJaXyANjq-_dudJDHQ Ovo je najnovije....
Top