Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од gurtang

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    Juce mi drug rece da nam Smajli posle ove sezone odlazi. Kaze Turska ili Grcka. Na kraju ce od mladih igraca da nam ostane samo Trifa.
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jel igra Jare?
  3. Kup Radivoj Korać 2024

    Ako neko još nije uspeo da kupi karte, mislim da imam jedan komplet višak.
  4. KK Partizan - uprava i marketing

    Pa i pošumljeni predsednik nam je. Dal je moguće da ne mogu da se dogovore nego da se ciganišu po sudiovima.
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    Dobili smo sudski spor protiv Macvana i treba da nam isplati 30k e. Tako javlja Ostojin mali. Na šta smo mi spali, da se s Mačvanom tužimo za 30k...
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da ovde stanem malo u njegovu odbranu. Koliko ja znam po pravilima sudije ne smeju da gledaju ponovljeni snimak aut-a, osim u zadnja 2 minuta (ako nije čelindž). Mada je svakako glupo, da smo mi morali da zovemo čelindž za očiglednu grešku zapisničkog stola. Mene je više iznerviralo kad je...
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Večeras samo da Kaminksom i Caboclu uđu prve trojke...
  8. KK Partizan - uprava i marketing

    Ček bre, Ostoja u ovoj emisiji kaže da smo dali obeštećenje za Kabokla (koje nije bilo malo). Ako ne sećanje služi hvalili su se kako smo doveli slobodnog igrača?? Takođe je rekao da smo prošle godine uzeli 7 miliona samo od karata. Rekao je i da je onaj početni dug, koji je bio kad je...
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja ne znam sta je s tim Ojeleye-om, on ni prethodan meč nije igrao pa dobili Olympiacos. A sad izbacuju tu vest kao ekskluzivu.
  10. Dule Vujošević

    Koliko je pljuvanje po Republici Srpskoj, sve mi se nešto čini da Vučić razmišlja 3,4 koraka unapred, i da plasiranjem ovakvih informacija malo preoblikuje javno mnjenje. Jer možda planira neke ozbiljnije korakre protiv iste. Dodiku je skoro bio spremao svilen gajtan, ali se ovaj nekako...
  11. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Postoji li još neki primer? Ne računam one ugovore na 3 meseca. Sledeći će vrv biti Pery Dozier
  12. KK Partizan - uprava i marketing

    Dođe mi da kupim Euroleague tv. Jebem im i seme i pleme.
  13. KK Partizan - uprava i marketing

    Mogli bi Ostoja i pudlica da snime reklamu za soccer čiji je veći (ovaj budžet). Taman još malo da se popuni da preteknemo Asvel.
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Od kako smo krenuli da igramo s ovom visokom petorkom, sa Smajlijem na tri, gazimo sve pred sobom. Raduje me što rezultat nije pao kad su Balsa i Tristan bili na parketu. I jos vise me raduje što Tristan nije odmah sutnuo tri, nego prosledio pas Panteru. Počeo je da igra koncentrisanije...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sta su ti Grobari. Sad da gostujemo Golden Stejtu većina bi očekivala da dobijemo. Smanjite malo očekivanja, da ne bude pljuvačine posle. Ako pobedimo super, ako ne, pobedićemo sledeću.
Top