Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од guzakom

  1. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Evo u saopštenju pretimo da razmišljamo da ne igramo kup,isto ko i ćoki što pretio pre par meseci da neće da igra kup u Nišu.
  2. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Teško da možemo nekog u ovom plej-ofu da dobijemo,a u subotu biće baš teško izbeći poraz.
  3. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Jeste dok je bio ministar vojni taj bilmez je zapeo da se stadion vrati vojsci Srbije,a oni tada skoro raspustili vojsku i prodavali kasarne,al im je trebao stadion.
  4. guzakom

    Rukometni klub Partizan

    Slično nešto kao 3.utakmica finala prvenstva SRJ 1993.u Pioniru,a i kraj je identičan.
  5. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Jel se derbi igra odmah na početku plej ofa?
  6. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Ako može objašnjenje,mi kao drugi idemo u kvalifikacije za LŠ staza pratilaca,od kog kola počinjemo i jel smo posle u slučaju ispadanja u kvalif.za LE?
  7. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Dobro smo mi i prošli,naša sreća je što ovi ne znaju mnogo pa se ispromašivali,sad nam sledi borba za drugo mesto sa Mađarima.
  8. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Ovi kreteni iz KŠ-a nam treći put za deset godina uzmaju titulu,bez Saldanje nema napada i gola.
  9. guzakom

    ПАОК

    Imaju baš gubitnički mentalitet,ne znam kako i ove dve titule osvojili.
  10. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Zimske pripreme krajem osamdesetih i početkom devedesetih naš FK je po tradiciji odrađivao u Donjem Milanovcu hotel Lepenski vir,zime tada nisu bile kao ovih godina nego januar i februar retko da temperatura bude iznad nule i ništa tada nije falilo Mijatoviću,Jokanoviću,Vujačiću,Omeroviću....u...
  11. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Nekada je Kipar bio pun klubova na pripremama,ne znam zašto je pukao toliko da su samo Srbi i po koji bugari i mađari tamo.
  12. guzakom

    FK Partizan 2023/24

    Kadar kao da igramo u pojasu Gaze.
  13. guzakom

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    20-30 miliona u najavi,jel se saznalo ko je taj novi Iniesta?
  14. guzakom

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Zahid
  15. guzakom

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Još Belić,Zihad i Saldanja pa da rešimo titulu.
Top