Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Haris_Brkić

  1. Haris_Brkić

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sa ovim nivoom kontakta(čitaj tuče) koja se dozvoljava u Euroligi ove sezone,ovakva selekcija Partizana nema sta da traži. Jednostavno nemamo dovljno fajtera u ekipi. Sudije da popuse kurac. Gos takodje.
  2. Haris_Brkić

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Večeras d'izginemo svi..i momci na terenu i mi na tribinama. Pa kako bude. Ajmo mi! :partizan-fan: :napred-partizan:
  3. Haris_Brkić

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Šakil Mekisik: ""Ako ne voliš atmosferu u Beogradu, onda ne voliš košarku. Kao mladić sam sanjao da igram u atmotsferi u dvorani kao što je Partizanova. Za mene je to najbolja dvorana u Evropi"." Najveći klub na svetu!
  4. Haris_Brkić

    Uprava i marketing

    A da počnemo da im dobacujemo da su Putinova kurva i izdajnici, možda se Oskar istripuje da mu je njegov idol ukrao igračku :D
  5. Haris_Brkić

    KK Studentski centar - KK Partizan igrač utakmice

    Balša, Nunnely zbog ofanzivne role i Ponitka zbog defanzive.
  6. Haris_Brkić

    Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

    Odrastao uz ovaj duo..večno im zahvalan :respect
  7. Haris_Brkić

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jebeni Drobnjaković ima bolji odnos sudija od Puntera.. Ovo gubi svaki smisao više.. Svaka čast momcima. Balša :clap :clap:clap
  8. Haris_Brkić

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Novinar: Jel Jabusele zna šta mu je publika pevala? Hezonja: Ne zna,al sad ću mu prevesti. Pevaću mu ja! :D Inače, uhvatila ga kamera kako pevusi himnu na početku utakmice..stvarno bi bilo greh da ne dodje,ma koliko nerealno bilo.
  9. Haris_Brkić

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Plakaću svaki dan dok ovaj čovek ne dodje kući!
  10. Haris_Brkić

    KK Partizan - KK Baskonia igrač utakmice

    Kako ono bi..Frank je Jokić za sirotinju :D Maestralna partija centarskog dua na oba kraja parketa :respect Ponitka i Punter ključ utakmice. Željkov potpis Grobarima..uspomena za ceo život. Hvala ti Bože!
  11. Haris_Brkić

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo ode za polusezonu :D
  12. Haris_Brkić

    FK Partizan 2023/24

    Manite se veštičarenja i gluposti ljudi, aman.. Ma nama ne trebaju neprijatelji definitivno..a da paradoks bude veći, imamo nečastivu za svu mržnju ovog sveta. I Oskara naravno.
  13. Haris_Brkić

    FK Partizan 2023/24

    Fali Saldanja kao leba, bez njega hocemo da se usetamo u gol svaki napad :banghead:
  14. Haris_Brkić

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Boranija.. Zak ove godine, Dante prošle..strasno jbt..
  15. Haris_Brkić

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    https://direktno.rs/sport/fudbal/516458/partizan-zvezda-kadeti-reprezentacija.html Bolest..
Top