Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Hrundi V. Bakshi

  1. FK Partizan 2018/19

    Крајње је време да се отера незналица Славиша Јокановић и да се врати лепршави Ђукић, никад од Славише тренер...
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Добра ти ова цура на слици.
  3. FK Partizan 2016/17

    Томићу, зар не треба да кличеш СМРТ ЗВЕЗДИЗМУ, СМРТ ЦИГАНИЗМУ, СМРТ КРЦУНИЗМУ, докле ћете више о фашизму, Немцима и гасним коморама! Фашизам је мртав, а усрани звездизам живи. Ево шта каже Хрундијев велики речник мање познатих појмова, речи и израза: звездизам, циганизам, крцунизам -...
  4. KK Partizan 2016/17

    То се буне навијачи ФМПа, навијачи Звезде прате само Евролигу.
  5. KK Partizan 2016/17

    А замислите тек да су били одморни, добили би 8 техничких, Мрчо би био искључен и шутнули би 87 слободних бацања... али, јеби га, умор је учинио своје...
  6. KK Partizan 2016/17

    Ел игро Ђенкинс?
  7. Dule Vujošević

    ...Suština je da Duleta iz Partizana oteralo REŽIM na čelu sa Vučićem... ...suština je da Partizan uništava REŽIM na čelu sa Vučićem... ...da bi se uspešno borio protiv režima, moraš da imaš novac, medije, muda... ...mi nemamo ništa od toga... ...ali evo, opet stara priča o "ponosu"...
  8. Dule Vujošević

    Novinari su imali priliku da pokažu svoju profesionalnu čast, proteklih godina, kada je trebalo postaviti neka pitanja u vezi ovog kriminalnog projekta "cigani lete u nebo"... ... nestajanja duga od 16 miliona preko noći... ... guranja državnih para u Čovićev klub... ... ucenjivanja sponzora...
  9. Dule Vujošević

    Па "Вечерње новости", ко би други, до јуче су сви заједно паковали Дулета, сад им је одједном стало да га интервјуишу, кад су посао обавили...
  10. Dule Vujošević

    Па "Вечерње новости", ко би други... до јуче су сви паковали Дулета, сад одједном им стало да га интервјуишу, кад је у Француској, и кад су посао обавили, у чему су им...
  11. Dule Vujošević

    Одлично што си цитирао мој стари пост... ...то и данас мислим... ... и нисам рекао да Дуле брбља, него ти и твоји форумски другари... ... годину дана нам доказујете овде да је трава зелена... ... још нешто око Дулета, ја од њега више не тражим ништа, јер је Партизану дао много, по том питању...
  12. Dule Vujošević

    Аргуметне имам, ако буде потребно, може, рећу ћу шта имам, волим да људима проширујем видике, и стављам им до знања колико су лицемери, и колико, заправо, мало тога знају и познају ствари о којима причају... ... годину дана... ...а о чему ја то мењам мишљење, ако је мени уопште упућено?
  13. Dule Vujošević

    Наравно да нећеш, јер у расправи са мном, врло ефикасно и брзо би био пометен, ја имам аргументе, ти не.
  14. Dule Vujošević

    Да, наравно, управо оно што ти и теби слични радите већ више од годину дана овде...
  15. Dule Vujošević

    Види, ја се држим правосписа српског језика и књижевности, а ти ако ћеш своје гробарство доказивати тиме што ћеш нешто писати малим или великим словом, то је твој проблем, тачније - одрасти. Што се тиче тога шта ја хоћу, па нећу ништа, одакле ти идеја да мени нешто треба? Пековићу се замера...
Top