Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од iggypop

  1. iggypop

    Liga Evropa 2017/18

    Daj sad AIK ili Östersund pa da uzivo gledam ulazak u grupu...
  2. iggypop

    FK Partizan 2015/16

    Svaka cast za ovaj Partizan TV...odgledah utakmicu bez problema, jos i sad izjava Tomica sa lica mesta... bar sto se ovoga tice vidno poboljsanje... Od ovih svih igraca koji su igrali danas solidna ekipa moze da se napravi ali nam fali organizator igre i te kako i jos jedan dobar spic...odbrana...
  3. iggypop

    KK PARTIZAN 2015-16.

    Uf kakav jebeno glup poraz, steta... Cvetkovic me prijatno iznenadio, Marinkovic i Vrabac neprijatno... sveli smo ih na ispod 70 poena (prosle godine smo u oba susreta sa njima primili vise od 70), imali smo dobar skok ali sut za dva je blagi uzas... i pored tolikih tehnickih gresaka uspeli su...
  4. iggypop

    KK PARTIZAN 2015-16.

    e pa momci svu srecu ovog svijeta vam zelim... napred Partizan
  5. iggypop

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kao prvo naklon do poda Duletu za sve ove godine radosti i zadovoljstva uz KK na celu sa njim.... zelim mu miran zivot i dobro zdravlje prije svega...u KK su se odlucili za totalni reset i nekako mu najrealnije dodje da svi koji su ucestvovali u propadanju kluba prepuste mesta nekim drugima...
  6. iggypop

    FK Partizan 2015/16

    utakmicu je izgubila prvo uprava nedovodjenjem ozbiljnog zadnjeg veznog i jos ozbiljnijeg srednjeg beka, pa onda sledi nas trener koji je po ko zna koji put promasio masu stvari... Zivka ne krivim posto je ono tesko braniti... babovica bi rado poslao negdje ali iskreno receno ja bi se i nasoj...
  7. iggypop

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ko je ovaj zna li neko http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-dovodi-plejmejkera-paoka/114122
  8. iggypop

    KK Partizan 2014/15

    toooo bre majku im jebem i njima i onim sudijama smrdljivim...bravo momci a posebno Milutinovu...svaka cast...sad je sve u nasim rukama...ajmo crno beli
  9. iggypop

    KK Partizan 2014/15

    au kakvo sudjenje, na sta ono lici pa onaj iz publike hvata kapitena za glavua sudija nista... steta...svaka cast momcima i strucnom stabu...sad da se dobro spremimo za zeleznik bice sladja evroliga...nadam se da je macvan ok
  10. iggypop

    Liga Evrope 2014/15

    evo na kraju braca Graci...ma hajde bre igramo pa sta bude... bar su ova prva dva atraktivni...
  11. iggypop

    Liga Evrope 2014/15

    jedno veliko bravo za sportski deo FKP a upravi bi se i pored euforije najebao majke, pogotovo nasoj direktorici sto nas provaljuje gde god se pojavi... nadam se da ih ovo nece ostaviti u stolicama i posle decembra... Lukac i Skuletic najzasluzniji veceras... bravo momci i Marko...
  12. iggypop

    Uprava i marketing

    kaze gosn Grubor da se uprava zasitila kluba ili u prevodu izvukli smo sve sto smo mogli i sad ajd zdravo... daj boze da vise nikad ni jedan politicar ne prismrdi Partizanu... lakse mi je kad krade jedan Bjekovic, Milosevic ili neko treci ko je partizanovac nego ova bagra i lopovija...ako nam...
  13. iggypop

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

    koliko ja znam 1. april je prosao: http://www.mozzartsport.com/vesti/voja-stankovic-u-laciju/82452
  14. iggypop

    FK Partizan 2014/15

    sve sve uslovi i uprava i sve ostalo ali me interesuje ko je danas do 75-te minute trebao da organizuje igru i poveze odbranu i napad... gulan i drina to nisu u stanju a ninkovic mu je igrao po strani, sale i brasnjavi vani... stvarno ako ovako idiotski nastavimo kad tad cemo prosuti bodove... i...
  15. iggypop

    Liga Evrope 2014/15

    Pogledaj me boze i daj nam Elfsborg... Gostovali su nedavno ovde i igrali sa Falkenbergom i ako se njih bojimo onda nisam pametan...
Top