Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Igman

  1. Igman

    JSL 2012/13

    Partizan vs Rad http://youtube.com/watch?v=JkhOd0yLkVs
  2. Igman

    Superliga 2013

    http://img690.imageshack.us/img690/4514/browserpreviewtmpx.gif Svaki cigan zna, svaka pička zna ... da je Dule naš, srpski Kralj, razjeb'o mutantaaaaa!!!
  3. Igman

    KK Partizan 2012/13

    Hvala CB svet ... Nije bilo kad sam gledao, mada ponavljam - bitnije je da je proslo, nego da li je na listi. Sve najbolje
  4. Igman

    KK Partizan 2012/13

    Strapatoni ... Nema ni mene na listi, ali jebes listu, nije bitno biti na njoj. Pomogli smo, imas racun u Inboxu kao dokaz da su pare otisle na pravo mjesto ... Sve ostalo je manje bitno ... osim naravno Ekrema ;)))
  5. Igman

    KK Partizan 2012/13

    Bombarder ... isto i kod mene, niti radi preko Chrome-a, niti preko iPada ... uspio sam tek sa Mozilllom
  6. Igman

    KK Partizan 2012/13

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Za sve naše prijatelje u inostranstvu koji žele da postanu članovi kluba, to mogu učiniti putem stranice...
  7. Igman

    KK Partizan 2012/13

    JNA ... Ako treba pomoc, javi na koji nacin. Mi ne mozemo ovo sa SMS
  8. Igman

    FK Partizan 2012/13

    Blago meni ;) Mirniji sam i od tebe i ovog Pantica. A bicu jos mirniji kad sposobniji funkcioner zamjeni Djurica, ali ja ne vidim da ces ga ti ovakvim pristupom, a ni Pantic svojim dokumentovanim ikad dovesti do toga. E to je onda samo uzburkivanje Grobarske mase. Odoh da odspavam prije...
  9. Igman

    FK Partizan 2012/13

    Jovane, odgovorio sam ti u EDIT-u gore ... ;) Crno-Beli ... moze i voditelj da ne voli gosta koji mu nije dosao, pa sad ima svoje razloge da laprda. Nece voditelj nista promjeniti osim uzburkati Grobarsku javnost od jedne do druge strane prekomorskih zemalja. Ne trudi se da stavljas mutavog...
  10. Igman

    FK Partizan 2012/13

    A sta je tacno? Ima ko se brine za to, a ne isfrustriran voditelj jednog takoreci lokalnog kanala. Postoje ljudi i mjesta gdje ste to rjesava, a ne na SPORTSKOJ emisiji od pola sata+ I sigurno je bitno ko, sta i kad govori ... i kakav je karakter u pitanju! Ne vjerujem ovakvim facama ni kad...
  11. Igman

    FK Partizan 2012/13

    Ovo je jedna izuzetno isfrustrirana osoba koja od sportske emisije napravi zenske traceve, kome se na licu vidi da nije zdrav! Ovo je smjesno ... i dok god ovakve vrane lete kkolo - frizura ne ide nigdje. Slicno se desavalo i tokom zvizdanja 96/97 ... kad su svi crnili Slobu i obecavali raj...
  12. Igman

    FK Partizan 2012/13

    Žurnal kaže: Вермезовић стигао Ђукића, Илић задовољан Под вођством актуелног тренера Партизан је направио најуспешнији старт пролећне сезоне у последњих шест година, пошто је победама над Доњим Сремом и ОФК Београдом у Хумској, уз „тројке” на гостовањима у Борчи и Јагодини, изједначио...
  13. Igman

    ABA-liga 2012/13

    Pa ne ide ... nije logicno da partizani pobjedjuju Tita ... ;)
  14. Igman

    ABA-liga 2012/13

  15. Igman

    ABA-liga 2012/13

    Što bi se reklo u Bosni "bujrum kod mene", Sve Arene su tu, i MKTV ... smještaj, klopa, piće... (Samo cigare ponesite, vi koji čadite)
Top