Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од igor4202

  1. igor4202

    FK Partizan 2020/21.

    Ako će Denis Stojković da odigra bar 10 15 minuta dobro kao danas pružio bih mu šansu na sledećoj utakmici umesto Fiće. Fića je neverovatan talenat to stoji, ali očigledno mu glava nije na mestu od retardiranih novinarskih spinova. S toga jedna utakmica na klupi ili bar kao rezerva neće škoditi...
  2. igor4202

    FK Partizan 2020/21.

    Znamo li da li ce Markovic biti u konkurenciji za tim sad u subotu?
  3. igor4202

    FK Partizan 2019/20

    Nzm za ostala misljenja ali po meni se polako kristalisu krila Stavanovic i Markec. Momci za ozbiljne utakmice.
  4. igor4202

    FK Partizan 2019/20

    Od 2017. je promenjen broj stranaca sa 6 na 4 + 2 iz bivse srfj. Cak i nekim slucajem da ovo ne vazi, Crnogorcima se odma daje dvojno drzavljanstvo tako da je problem resen.
  5. igor4202

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Idealna pozicija za Asana je SS ali samo ako je Natko iza. U toj varijanti je ne potreban AMF u vidu Sume. Markovic ce sluziti za rotaciju jedno 2 meseca jer je daleko od forme. Ali kad uđe u top formu bice to slatke muke.
  6. igor4202

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ne zaboravite da je ovaj prelazni rok usledio nakon sezene u kojoj smo ostali i bez titule i bez lige evrope.
  7. igor4202

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Pukla bomba otišao #51 !!!
  8. igor4202

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Samo da se ta bomba ne pretvori u nagaznu minu
  9. igor4202

    Liga Evrope 2019/2020

    https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/kris-smoling-iz-junajteda-ide-u-romu-30-08-2019 Čuo da je sa nama u grupi - odma pobego!
  10. igor4202

    Liga Evrope 2019/2020

    Izbeći i ekipe protiv koga jedan covek stavi keltski krst pa mi navijači ne možemo na stadion 2 meča.
  11. igor4202

    Liga Evrope 2019/2020

    Pohvale za Savin potez da krene sa Sadikom jer mi je 51 skratio pola života pred kraj utakmice. Iskreno sam priželjkivao da će 51 krenuti od starta posle onog telefonsog razgovora Sadika i kurcoboljske igri u prvom poluvremenu u Humskoj. To kako on odlučno daje šansu mladima ima velike uticaje.
  12. igor4202

    Liga Evrope 2019/2020

    Nekako zbog raznih dešavanja oko navijača i ove kazne osećam se kao da ne pružamo dovoljnu podršku igračima iako se vidi da se momci trude. Sad kao da sami idu tamo u Norvešku domaćinu koji nikad skoro ne gubi na svom terenu pa i protiv većih klubova nego mi. Dali smo im mali vetar u leđa...
  13. igor4202

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Da ipak sačekamo i Strajnićevu varijantu imena za Izraelca jer se ni za Sumu nije znalo da se zove Sejdubu.
  14. igor4202

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ja sam bio strpljiv što se tiče Sadika ali ovo danas je bila kap koja je prelila čašu. Ne zauzima nam mesto stranca ako nije u protokolu tako da lagano možemo da računamo na dovođenje stranca napadača.
  15. igor4202

    Liga Evrope 2019/2020

    Natho je više ofanzivan igrač i zadužen je za prenos lopte. Slab je u defanzivi pa je zato i logicna izmena umesto Sume koji je iako je dao gol bio malo dekoncentrisan. Po meni je samo logičnija izmena trebala da bude Asano Sadik. Recept je kratka pas igra kao kod našeg drugog gola jer se...
Top