Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Igor_RU

  1. Igor_RU

    KK Partizan 2018/19

    Navodi od Dack-a su kao da mi je pročitao misli. Dosta su navedene stvari iritantne za svakoga ko makar i ovlaš prati dešavanja u KK Partizan, a kamoli za sve nas koji ovo redovno pratimo i živi se pojedemo svaki meč. Pecarski dolazi sa turnira na kojem je proglašen za MVP-ja Evrope u uzrastu...
  2. Igor_RU

    FK Partizan 2018/19

    Ista prica kao i nakon Augzburga, sve se treslo, a klub napustio samo nebitni Zoran Popovic. Kljuc lezi u ostavkama Vucele i Vazure, ljude koje Partizan uopste ne zanima. Vazura, koji je u privatnim razgovorima cak pominjao da ga bas briga za Partizan i fudbal, dok Vucela kada ga pitaju koja...
  3. Igor_RU

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Prijatelju, ovo uopste nije tacno, a narocito nije tacno za Kalinica koji je zvezdas. Nemoj da iznosis netacne stvari. Inace, prica za Stefana Jankovica je resena, momak ce nositi dres Partizana u narednoj sezoni.
  4. Igor_RU

    Euroleague 2011/2012

    skomolao sam na tribinama od navijanja i od nerviranja... sudije jesu obilato pomagale Efesu, ali je glavni razlog poraza nasa ocajna organizacija napada u drugom poluvremenu, a sto je najzanimljivije, mogli smo da preokrenemo i bez svega toga... Ejsi Lou, Raduljica i ostali moraju jos mnogo...
  5. Igor_RU

    Partizan i mediji

    a tek kakve face pravi ona raspala ciganstura Milan Boskovic u toku sportskog pregleda. Sa ponosom u glasu i uspravnim drzanjem kao na fizickom vaspitanju pred profesorom najavljuje vesti o crvenoj kurvi, a kad na red dodje vest o Partizanu odmah slozi neku podrugljivu facu, jebem mu sestru ja...
  6. Igor_RU

    Euroleague 2011/2012

    Nije taj Lijetvos tako jak kao sto je onda bio, mada su u svakom slucaju favoriti. Najbolji scenario je da nam Buducnost upadne u grupu, i zbog toga sto dobro prolazimo u PG, a i zbog velikog broja nasih navijaca koji bi bili tamo...
  7. Igor_RU

    FK ĐurGarden 2011/12

    sramota ako je bilo zabranjeno navijacima da udju na istok, to je jos jedan u nizu sramotnih postupaka lopova iz uprave... Sto se tice utakmice, samo cu se zapitati zasto toliko zele da oteraju Dijaru, koji je jedini krsteni napadac kod nas?
  8. Igor_RU

    Partizan i mediji

    Na RTS-u ima dosta Grobara, cak i vise nego sto je uobicajeno u sportskim sekcijama medijskih kuca u Srbiji... Tu su vec pomenuti Dusko Korac, Slobodan Sarenac, Milan Vukovic, Petar Denda, pa i onaj Kovinjalo cak navija za Partizan i bivsa zena od Gnojka, nisam siguran za onog Sasu Mikica...
  9. Igor_RU

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    mi se jos nismo ni plasirali u grupe, a vec pravimo kalkulacije. daj da mi prvo prodjemo ove, pa cemo onda zajedno da mastamo o grupama za Ligu Evrope... Sto se mene tice, onda nek nam dodje i Totenhem ili Atletiko Madrid.. Aj sada, nek nam je sa srecom protiv ovih, mada ja sam uveren da...
  10. Igor_RU

    Euroleague 2011/2012

    Ma Efes je nasa stalna musterija, njih cemo sigurno odrati koga god da dovedu do kraja. Meni nije jasno zbog cega se dize tolika frka oko Armanija? Svaka cast sto su doveli tolike igrace, ali i kvalitetniji kosarkasi su se "gubili" u paklu Pionira ako cemo realno. Mislim da se nece dovoljno...
  11. Igor_RU

    Euroleague 2011/2012

    uh, meni se ne svidja nikako ovaj raspored odigravanja utakmica u Evroligi za narednu sezonu. Imamo cak dva puta situaciju da imamo dva uzastopna gostovanja, au prva 4 kola su nam natrpali 3 domacinstva... Znaci imacemo jako veliki pritisak, ali cemo se, ja iskreno verujem, u inat svima...
  12. Igor_RU

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    @akiopaki taj komentator je Igor Mladenovic, jedna neopevana ciganstura, gori je po tom pitanju cak i od "doajena sportskog novinarstva" Gojka Andrijasevica. Covek vise mrzi nas, nego sto voli taj njegov klub... no, nek se on jede, mi smo imali (najzad) srece na zrebu i moramo to maksimalno da...
  13. Igor_RU

    KK Partizan 2011/12

    oho, znaci stize veliko pojacanje! :) dobro je, polako se sklapa pobednicki tim!
  14. Igor_RU

    KK Partizan 2011/12

    a wikipedia je jako pouzdan izvor.... mada ima nesto u ovome, cim se Todoric ne oglasava, znaci da imamo sanse da ga gledamo u crno-belom dresu naredne godine :) Daj Boze, onda bismo imali cemu da se nadamo u EL pored svih onih ala, uz jos jedno ili dva ozbiljna pojacanja...
  15. Igor_RU

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    sve u svemu, prolaz u grupe Lige Evrope je nama imperativ, a za dalje cemo pricati... mada stoji da moramo ove godine da uradimo nesto vise, jer sledece sezone verovatno bi bili u mnogo tezoj poziciji na zrebu ako i ove godine ne napravimo neki iskorak i ostvarimo neku pobedu u grupnoj fazi...
Top