Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Igorpg

  1. KK PARTIZAN 2015-16.

    Статус ГТР-а на фб. То је по мени то. Стварно не знам је ли се и даље могло радити са Вујошевићем, јесу ли га издали Даниловић и Тодорић, има ли снс и пичкоусти (директне) везе са људима садашњој управи, и нисам хтио ништа да пишем до сад, да им се да времена, али није испуњено ништа од...
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Па дал је могуће да је Вујошевић толко говно да ће да нам уништи клуб до темеља? Па нек иде у три пм ако се само чека да оде па да процвјетамо! Даниловићу хвала.
  3. Dule Vujošević

    Колико ја схватам стање ствари, за нас постоје двије опције: - да снс уђе у клуб што аутоматски значи да Вујошевић више није тренер - супротно. Ако гријешим, исправите ме. Другим ријечима, вучић или Вујошевић, шта је боље за нас? Пропустио матуру због звезде Наши фудбалери имају...
  4. Uprava i marketing

    Чисти доказ да на нашим просторима сто пута поновљена лаж постаје истина :banghead Не би ме изненадило да ускоро изјаве "ако Вујошевић оде, може и бит неких пара, а и не мора да значи"
  5. FK Partizan 2015/16

    :prekrsti :prekrsti :prekrsti :pop
  6. Radio Mileva 2015

    :buhaha :clap
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Колико се ође врти прича у круг, то је страшно...
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ма немој, а ко је то написао да је дошао за џабе? Дошао је за смијешне паре у односу шта је могао да узме и то је истина а једини који демагогише се ти. Како мислиш без плате такође, зар није лаж да било ко игра за џ??? Мачван и Гаги (свака њима част, немам шта да им приговорим) не би...
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Прво да кажем да ме је срамота што нисам нашао времена и воље да напишем бар пар ријечи захвалности капитену Гагију и захвалим му се за све што је урадио и часно представљао Партизан, баш онако како бих желио да га представља сваки играч. Гагију наклон до пода и желим му све најбоље и приватно и...
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Који си ти диригенте дебил.
  11. KK Partizan 2014/15

    Прекинусмо низ од тринаест узастопних, јбг несрећан број, поклопи се са јачањем цигана на власти. Што се тиче утакмице, права слика свих утакмица ове сезоне, ту смо до краја али сами себе сјебемо са глупостима и недовољном агресивношћу, недостатком квалитета... Морам да похвалим Мачвана...
  12. KK Partizan 2014/15

    Закасних мало али срећан рођендан капитену, легенди, људини Гагију!
  13. KK Partizan 2014/15

    Стварно не схватам неке од вас. Изгубили смо од тима иза кога стоји читава држава, са криминалцима у у управи и око ње, и то не само ове сезоне, једном се морало десити да нас добију у некој важној утакмици. Свима нам је тешко јер смо навикли годинама уназад да смо доминантни у односу на све...
  14. KK Partizan 2014/15

    Ја први кажем да је Саша одиграо катастрофа ове двије утакмице. И јесте, да је могло да се поклопи да он сваку утакмицу одигра у "фул моду", као и осталих 5 играча које користимо на оваквим утакмицама, онда би избацили мутанте. И ја сам испиздио на његову игру али управо то што је 10 година...
  15. KK Partizan 2014/15

    Потпуно заслужено смо изгубили ову серију од мутираног ћокијевог клуба. Дужа клупа, јачи физички, више квалитетних играча, већа жеља за побједом и то је то. Зашто је то тако, то је друга прича и сви је знамо. Ми јесмо изгледали очајно, беумудо, без оног жара и жеље која нас је стално...
Top