Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ImaJedanTim

  1. ImaJedanTim

    Uprava i marketing

    Gde mogu da se nabave sezonske?
  2. ImaJedanTim

    FK Partizan 2020/21.

    Jel su izašle sezonske i pošto su?
  3. ImaJedanTim

    FK Partizan 2019/20

    Gubimo
  4. ImaJedanTim

    KK Partizan 2019/2020

    Sta se desava sa ABA ligom, kakve su sanse da smo mi sampioni? Ako ce klubovi da glasaju, onda nista od toga.
  5. ImaJedanTim

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Da sta ce biti sa ovih 13-14000 ulaznica prodatih? Jel se pare vracaju ili ostaje klubu?
  6. ImaJedanTim

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Evo 12 slucaja korone registrovano. Bice zajebano.
  7. ImaJedanTim

    FK Partizan 2019/20

    Sta Je izjavio Ostojic?
  8. ImaJedanTim

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Prejaka ekipa
  9. ImaJedanTim

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    https://www.tvarenasport.com/vesti/fudbal/sasa-ilic-u-mladosti-iz-lucana Sasa u Lucanima Senzacionalističke, pritom netačne objave, tipa Informera, Kurira i Blica, nam nisu potrebne na forumu. Poeni za spam poruku. Sacayak
  10. ImaJedanTim

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Mitar ne staje.
  11. ImaJedanTim

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ni ja ne kontam sto su ljudi osuli paljbu po Dzikicu...s obzirom na okolnosti, uradio je solidan posao, i sa ovim krsinama pokazali smo zube u derbijima, sad da je moglo bolje, moglo je, ali sta je tu je...proci ce jos mnogo godina dok ne stanemo na noge, i to naravno nijedan trener nece moci...
  12. ImaJedanTim

    FK Partizan 2017/18

    Da takvih igraca ima na svakom cosku...
  13. ImaJedanTim

    Zimska Radio Mileva 2017

    Sto se Evrope tice, tu bi sa Djukicem mozda i mogli da nesto izvucemo, ako se plasiramo da tamo i pobedimo nekog...previse taktiziranja i mudrovanja po Evropi uglavnom ne donosi nista dobro, tu jednostavno treba pokusati nesto na leprsavost i nadigravanje pa kud puklo da puklo...ali kapiram u...
  14. ImaJedanTim

    KK Partizan 2016/17

    A ja mislim da su oni najvece cigansture ipak. Ok, banujte, slobodno. Ne ljuti se Crni, nemam nista licno protiv tebe, nego....duga prica sta i kako. Pozdrav. Mir Boziji.
  15. ImaJedanTim

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Hvala. Ok, nemam zivaca da se svakome zahvaljujem, tako da je ovo poslednje moje zahvaljivanje. Lazem, hvala jos jednom. :D
Top