Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од info

  1. FK Partizan - sezona 2013/14

    Mala je ovo kazna sta su sektasi sve radili od svoga postojanja,koliki su to debili vidjeo sam i neki dan kada sam razgovarao sa drugom i on kaze bitno je da smo uzeli titulu pa neka nas i izbace.Barem ne krije saznanje da su je kradjom osvojili.Svake godine kada krenu kvalifikacije nalozim se i...
  2. KK Partizan - sezona 2013/14

    Sramota je da Partizan ima najslabije centre u ligi,razumijem da se mozda pogresilo u procjeni ali ako se ne ispravi onda neka se tjeraju svi zajedno.Nama svaka us ispod kosa moze da radi sta hoce jer su centri nesposobni da zagrade a kamoli da odigraju odbranu.Mislim da treba da izbjegnemo...
  3. FK Partizan - sezona 2013/14

    Cestitke ekipi za razvaljivanje i dobru igru,cini mi se da Markove ekipe dosta lakse i bolje igraju kada se protivnik koliko toliko "otvori" a ne igra klasican bunker.Mislim da ako zadrzimo ovaj nivo igre i ako nasi budu imali muda,da derbi ne smije proci bez barem 3 komada u mrezi cergara oni...
  4. FK Partizan - sezona 2013/14

    Prva je tek utakmica ne treba se odricati titule,kada ti poniste regularan gol malo mozes protiv takve mafije.Ja i dalje vjerujem da ce Nikolic dokazati da je dobar trener.Evo pogledajte samo kako Javor pusta musave i vidjecete kako je pocelo "Zvezdino proljece"
  5. KK Partizan - sezona 2013/14

    Koliko god bilo tesko ovo gostovanje je najbolja prilika za brejk jer mi laksih gostovanja necemo imati,plus kuci sa Makabijem lako se moze desiti da izgubimo.Nadam se da su momci napunili baterije i da ce veceras kao i uvjek dati sve od sebe.Odlaskom Lavrinovica centri bi trebalo da imaju vise...
  6. Sale Stanojević

    Stanoje jos jednom pokazao da obraz vredi vise od svega,sta mu treba da on zavisi od olosa kao sto je Mihajlovic
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    Odgledah konferenciju hvala Sasi puno sto je dosao vidi se da mu je i debeli zahvalan onim milovanjem po ruci nakon urucivanja dresa i da mu je drago da je ovaj dosao.Nadam se da ce ostati i sledecu sezonu iako je jos rano
  8. Uprava i marketing

    Koliko puta treba da se povuce voda da ovo govno ode.Bojim se koliki je dug ostavio iza sebe.
  9. KK Partizan - sezona 2013/14

    Sasa dobrodoslica i da ostane sto duze,vidi se da voli klub i drago mi je sto je takav igrac kod nas.Sa povratkom Berte bice ovo paklena ekipa
  10. KK Partizan - sezona 2013/14

    Koliko god da taj Kup nije ono sto je bio ipak sam ocekivao da idemo na trofej puno smo se mi osili kada tako olako prepustamo trofeje.Razumijem ja i rotaciju i povrede,ali mogao je Bogdan ili Zo odigrati 15 minuta i resiti ovo.Izgubiti od ovih debila je za mene sramota sa bilo kakvim timom da...
  11. KK Partizan - sezona 2013/14

    I sta sad ovo nije sramota je li?
  12. Sale Stanojević

    Po meni izuzetno los momenat da Sale dodje na mjesto selektora.Kao prvo on se realno jos nije dokazao kao trener i koliko god obecavao treba njemu par sezona u jacim ligama da se vidi od cega je.Druga stvar je sto je jos uvjek na vlasti ova garnitura u FSS,obicne lopine i lopuze.Minus je i to...
  13. KK Partizan - sezona 2013/14

    Pa tradicija je tu da se rusi :D,stvarno ako Radnicki krene sut sve je moguce skroz su nepredvidljivi ove sezone a imali su i dobrih utakmica protiv ekipa koje su po jacini blizu cigana, a mislim da u prilog ide i to sto su se cigani opasno naostrili i zaista misle da im niko nista ne moze.Jos...
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    A ko to musavima garantuje finale,ne bi mene zacudilo da njih Mutavi dobije
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Alo prvi sam na redu kada treba psovati igrace ali veceras niko,ama niko to nije zasluzio.Pa zar treba da se cuti pred ovakvom kradjom?Pa ovo je gore i od Zeljeznika i drmanja koseva,pa jel treba klub da dopusti hrvatsko-slovenackoj mafijaskoj organizaciji da nam ovo rade?
Top