• Registracije za nove članove su otvorene do subote, 9. jula!. Svaki novi korisnik foruma će proći kroz proces odobravanja poruka od strane moderacije pre nego što postovi budu objavljeni na forumu.

1. Svaka registracija će biti pregledana, a zatim odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz proces odobravanja.

Pravilnik »
    Predstavite se »

Недавни садржај од Issa

1. Issa

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Kosovic sa penala strelac za Meizou Hakku
  2. Issa

FK Partizan 2021/22.

Ako nista drugo , bar se Djuka mi smo Partizan nije vratio..
  3. Issa

FK Partizan 2021/22.

Zamisli dodje Pirlo ili bilo ko koga zanima uspeh i tako nesto, rad i borba, i razgovara sa Vazurom..posle 3 recenice bi shvatio amaterizam i idiotizam koji upravlja FK Partizan!
  4. Issa

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Dule u fazonu sta ti je Bozo, ne mogu da verujem da si takav! Ja tako nikada ne bi postupio..stvarno nema smisla!
  5. Issa

FK Partizan 2021/22.

Covek vodio ekipe ranga Srpske lige, i nigde nije imao uspeha..sacuvaj Boze ! :pop
  6. Issa

Uprava i marketing

Ovo je isto kao kad su cigani posle naseg " mnogo smo jaki" izbacili slogan "mnogo smo jaci." pljuc!
  7. Issa

FK Partizan 2021/22.

Pedja Mijatovic 1993-e..:pop
  8. Issa

FK Partizan 2021/22.

Da se mi nesto pitamo pa i ajde, nagadjamo ovde ..bice kako drugi nalazu, bice po volji onog koji mrzi Partizan i sve oko njega.. ja bi zatvorio ovu temu jer nema vise smisla! Sacekati neko vreme pa otvoriti 22/23 ..u svakom slucaju Bog neka ti je u pomoci Partizane kad vec nema ko..
  9. Issa

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Da smo na danasnji dan 1966 dobili finale Kesa, slavili bi danas 56 godina od osvajanja..na k.... nabijem upravu i sve koji su napravili najveci gresku u istoriji sporta, dokaz da ljudska glupost nema granice! Zajebancija i ne disciplina su kostali Partizan najveceg trofeja , a i sve bi bilo...
  10. Issa

Gledao sam veceras Bohum - Arminija, i da napomenem da Asano nije neki fudbaler da kazes vau ili tako nesto, ali je profesionalac od glave do pete...alal vera , covek posteno odradjuje svaki euro dinar ili sta vec!kakva borba , brzina, promene pravca i ritma..i naravno cuveni osmeh na kraju!
  11. Issa

Uprava i marketing

Evo javio se i gmaz..hvala lepo debeli, jebem vam majku i oca svima, i brata i sestru i sve sto imate kod kuce! Sve pare sto si uzeo od Partizana da Bog da dao za lekove, umirali u najgorim mukama svi koji ucestvujete u sakacenju svetog kluba i blacenju slavne proslosti! Majku vam vasu prodanu..
  12. Issa

Odbojkaški klub Partizan

Izgleda da ide kapiten, i to tamo gde svi smrde..
  13. Issa

Sasa Lukic dva puta sa kreca..
  14. Issa

Tawamba majstor fudbala..svaka cast doktore!
  15. Issa

FK Partizan 2021/22.

Od te trojice posle avgusta cemo gledati Urosevica samo..cestitke na pobedi crno beli!