Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Issa

  1. Issa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kako nam izlaze lopte iz kosa, a njima od tablu prodju kroz obruc, to je neverovatno. Kao da je neko navodi. Sacuvaj Boze, sta gledasmo ovo u poslednjih 10 minuta. Sami sebe pokopasmo. :icon-confused:
  2. Issa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hvala ti Zeljko sto postojis! Hvala igracima na pobedi. Mrtav sam bolestan, ne mogu ko covek da se radujem. Idemo u cetvrtak jos jace i bolje. :clap :navijac
  3. Issa

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Djurdjevic strelac za Hihon
  4. Issa

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Sasa Lukic strelac za Fulam
  5. Issa

    FK Partizan 2023/24

    Pa da , nije svirao penal za gurbete, to je u pitanju. Necu ni otvarati stranicu
  6. Issa

    FK Partizan 2023/24

    Covek dize zastavicu za ofsajd, njihov igrac sutira i brani Jovanovic i lopta odlazi u korner. I sudija gle cuda svira korner, ispravlja pomocnog sudiju. To je bio negde 7 minut. Tu se sve videlo, pa posle onaj smesni faul i zivi zid na 11 metara. Cestitke na borbi , u ovakvim okolnostima igrati...
  7. Issa

    Želimir „Željko“ Obradović

    Srecan rodjendan Doktore i Legendo. Zelim ti sve najbolje, zelim ti bolje nego sto zelim sebi. Ziveo! :respect :clap :navijac
  8. Issa

    Hokejaški klub Partizan

    To je ta sezona, mislim da je ovo na kraju Dmitri Gnitko sa peharom, Sidney Crosby za siromasne. :clap
  9. Issa

    Hokejaški klub Partizan

    Vidim da poznajes taj deo drug, pa da te pitam onda! Jel znas mozda kako se zvao neki odbrambeni igrac, imao je bas veliki autoritet, cini mi se da je igrao desnom rukom, mozda je i ovaj Mamic sto si napisao? Ne mogu nikako da se setim kako se zove, a bas je ostavio jak utisak na sve nas koji...
  10. Issa

    Hokejaški klub Partizan

    Isli smo na hokej stalno od 2007 do 2012, secam se onog hokejasa Gnitko , kakav je to bio majstor na ledu. Mislim da je igrao samo jednu sezonu, nosio je broj 10. Kakve je golove davao i kakve je poteze imao, to je magija. Tu su bili i Marko Sretovic i Cipsi Milovanovic, i jos mnogi drugi. Imam...
  11. Issa

    FK Partizan 2023/24

    IQ ko broj cipela
  12. Issa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Legenda kaze da on i dalje igra utakmicu protiv Efesa! :respect
  13. Issa

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Svuda poštovan, svuda je najveći, samo je u svojoj zemlji neprijatelj broj 1. Željko Obradović i Partizan veći od celog kokošinca u kom živimo. Laku noć grobari, uživajte! :shal :clap
  14. Issa

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Bojan Matic strelac za Decic.
  15. Issa

    Saša Ilić, večiti kapiten Partizana

    Ne znam cemu ovakav komentar drug.
Top