Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Ivan_MK

  1. KK Partizan 2009/10

    Bas mi je zao Miloja, ali covek je maksimalno fer kada priznaje da nemoze da ponudi ono sto se od njega trazi. Sta mislite od varijanti da Miloje radi sa mladima na treningu.... da bude deo Duletovog tima.... Mislim da svi ti silni mladi igraci mogu mnogo da nauce od Miloja.... :napred...
  2. Liga Evrope 2009/10

    Eto meni se zelja nije ispunila. Ali to neznaci da cemo lako pored ovih ...... Samo napred i sretno !!!!!! :napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
  3. Liga Evrope 2009/10

    Evo posle 2 dana sam skupio snage da otvorim forum. Mnogo sam se razocarao,:banghead:banghead ali evo trudim se polako da se oporavim. Ipak je Partizan iznad svih i svega !! Mozda se mnogi ne sloze sa mojim misljenjem ali Iskreno se nadam naj jacem mogucem protivniku. Mozda ce na taj nacin da...
Top