Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ivanbec

  1. ivanbec

    139. Večiti Derbi

    Pa Milose sto uopste citas komentare na smrdljivom sajtu ? kurva umire, kurva gasi se
  2. ivanbec

    139. Večiti Derbi

    Kurva umire....
  3. ivanbec

    Liga šampiona 2010/11

    Ljudi treba mi stream, najbolje na srpskom i dobrog kvaliteta
  4. ivanbec

    Jelen Superliga 2010/11

    ode ovaj nas stream , dajte nesto novo
  5. ivanbec

    Novi stadion

    Pogresno gledate na stvar, ajmo iz mog ugla: Nov objekat, toplo, pokrivene tribine, prvi red ni 6 metera od terena, crno bele stolice......... Mislim da bi na otvaranje Stadiona doslo najmanje 35.000 ljudi, nek se samo 10.000 lepse osecaju nego kod kuce :D, budite uvereni da nece biti ni na...
  6. ivanbec

    Novi stadion

    A sto da napustimo mozda najlepsi deo grada i mesto koje je udaljeno 10 minuta od centra ? :? Zemljiste jednostavno nema nikakve veze, dali smo na Topcideru ili na novom Beogradu isto ti je to. Tajkuni ne zele da im se neko mesa u biznis. Investor dodje, plati izgradnju stadiona, trznog...
  7. ivanbec

    Prelazni rok, leto 2010

    Sta ce nam jos jedan ciganin u timu ?
  8. ivanbec

    Prelazni rok, leto 2010

    Kezman je u svojoj Karijeri zaradio vise od 30 miliona evra, nek nas placa malo on sad :D
  9. ivanbec

    Prelazni rok, leto 2010

    Koliko sam ja informisan i cerga je bila u kontaktu sa Vladimirom. On se odlucio za nas, Partizan 1:0 zvezda
  10. ivanbec

    Prelazni rok, leto 2010

    Sto nas palis Gazda
  11. ivanbec

    Prelazni rok, leto 2010

    http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/novi-imidz-radise-ilica-za-ligu-sampiona-27451.html Netreba nam novi Golman :D
  12. ivanbec

    Liga šampiona 2010/11

    Za laku noc Nemoze Radisa da primi kolko Kleo moze da da :D :pfc:
  13. ivanbec

    Liga šampiona 2010/11

    Kad ja podjoh na stadion...
  14. ivanbec

    Liga šampiona 2010/11

    Ovaj dan sam cekao 6 godina
  15. ivanbec

    Dres Partizana - nekada i sada

    Naravno treba nam sponzor, ali primer (samo primer :D) Barselona nikad na dresu nije imala sponzora. A ima ih milion ako ne i vise. Unicefu cak placaju 2 miliona godisnje i to im je prva reklama na dresu u istoriji. Znam da nismo Barselona i normalno je da nama niko nece da placa ogromne pare a...
Top