Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од japanac

  1. FK Partizan - sezona 2013/14

    Ne pisem cesto, ali za ovo (posto vidim da je pisano iskreno iz srca, a pre svega potkrepljeno cinjenicama) jedno veliko BRAVO!
  2. Liga Evrope 2013/14

    Najgora uprava,najgori trener i najgora ekipa u istoriji Patrizana! Jadno i bedno.
  3. ПАОК

    Dobar ovaj beli u p.m.
  4. Jelen Superliga 2011/12

    Apsolutno tacno. Otac Predraga Randjelovica,napadaca Slobode, mi je nakon utakmice rekao da su bili premirani od strane cigana.
  5. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Zoltana je Batica bukvalno patosirao,zaleteo se i ramenom direktno u vugla.Secam se tog detalja kao da je bio juce.
  6. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    Bozovic je u OFK Beogradu igrao na krilnoj poziciji i to sasvim solidno.
  7. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    U vezi nasih nesudjenih pojacanja: Do pre par godina sam cuvao jedan primerak Tempa (izasao 90-te ili 91.) i u njemu je bio jedan clanak da je gro tima mandova trebao da zavrsi kod nas. Piksi Snezanin Stojkovic je cak sa mladjim kategorijama Partizana bio na nekom turniru u inostranstvu (mislim...
  8. Liga šampiona 2010/11

    u U Nisu veseloooo! aaaaaaaaaaaaaaaaa
  9. Liga šampiona 2010/11

    Primetio sam isto to.U jednom intervjuu od skora,Kleo je rekao da je cuo za Mancea i da zna koliko Grobari cuvaju secanje na njega.
  10. Prelazni rok, leto 2010

    Sveznadare,smaras.
  11. Prelazni rok, leto 2010

    Ok.On najbolje zna na sta je mislio. A o Adijevom postenju je izlisno i govoriti! :ziveli
  12. Prelazni rok, leto 2010

    Mislim da ne vredja Nadja nego misli na crne i bele ugovore zbog kasnijeg placanja poreza kod transfera.
  13. Slaviša Jokanović

    Potpis!!!I ranije nismo portizali neke znacajnije rezultate u Evropi ali smo znali da bljesnemo i igramo leprsav fudbal.Kod smekera ne da nismo imali uspeha nego smo bili totalno nemocni protiv osrednjih evropskih ekipa!
  14. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Mali off.(izvinjavam se):Te 1994. "Maza" Vasilijevic je u Nisu na vasaru u Panteleju(deo grada,znaju Nislije) od strane mog dobrog prijatelja doziveo klasican nokaut,zbog navijackih prepucavanja!Lik je klasicno govedo. Inace posle bombe Vasiljevica sam se najvise u zivotu radovao,cak vise nego...
  15. Letnji prelazni rok 2009/10

    :D Znaci vristim! Pa jos gol u 90. minutu!
Top