Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jegda

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • до јаја!
    купујем онда само за ову :д
    кад почиње продаје? отићу прво до вма на контролу па те зовем посел :)
    па добро ретко ко зна да је то она :Д
    ајде видежу, мада не верујем да оћу немам кинте... видећу дал може да се узме само за ову текму?
    е хвала за карту брате,нисам се захвалио.стока :D

    стигли смо у пола 3 у НС...добро је да смо и стигли.
    Bice prilika jos...ono vece sam se unistio - dosao jedva kuci u 8 ujutru
    Vidimo se u utorak
    Vidim stigao si ziv kuci:))

    Steta sto se nismo bolje organizovali pa da pijemo svi zajedno pre Exita...
    Nikako, januarski-februarski rok mi je propao zbog privatnih stvari. Dao sam informatiku (10 prva verovatno i jedina :D ) sutra jurim medjunarodnu.
    Modele znam dobro ali sam pao na jeftinu foru (debil) i kao jezik to su mi ziceri za septembar + jos jedan po izboru (EKP ili strategijski, ma imam koliko hoces)
    Videæu pitaæu pa ti pa ti javim.Ima ovde kod mene na Podbari hostel-srednjoškolski dom,samo mislim da su strendžeri rezervisali sve,ali možda se naðe koja soba/krevet.
    Ja sam preskocio proslu godinu,nadam se da cu se ovu iscimati nekako za keš.
    Dobra je dnb ekipa posle 2.
    Bice dobro kao i uvjek:)
    Nasao sam te.Ja sam VLADIIIMIR.
    Ubacio sam skoro 60 gb muzike u shared folder pa nisam siguran jesam li to dobro odradio:confused
    Instalirao sam ovo cudo,sad se treba snaci.Kako da nadjem tebe?
    I recimi moram li uploadovati moju muziku ili da i ja nesto ponudim.Znam da na ss ne mora.

    Evo nasao sam ovaj sharing folder pa ubacam nesto muzike;)
    Dobar sajt. Ne slusam ja puno dubstep ali mi je Burial pao fenomenalno.Njega izdvaja atmosfera u pjesmama.Ne slusam ga preko dana,samo mi kasno uvece lezi.
    Jos slusam Skream,Benga,Distance....
    Ima dobre muzike,hvala bogu:)
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top