Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Jo23

  1. Jo23

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ne razumem šta ljudi vide kod Trifunovića, ne baš mali broj ljudi. Čovek u stanju da bez problema šutne 0-5 i pravi gluposti. Prošle sezone mi je dušu izvadio. Na prijateljskim mečevima je bio jedan od igrača koji su igrali najviše i takođe jedan od igrača sa najviše šuteva po utakmici. Evo i u...
  2. Jo23

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    https://www.eurohoops.net/en/eurocup/1246333/mathias-lessort-reportedly-in-talks-with-partizan/
  3. Jo23

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kolko se sećam, bilo je na netu da Žo ima klauzulu od 200k
  4. Jo23

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ima li neko informaciju o Glasu i kakvi su nam planovi s njim?
  5. Jo23

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Možda nisam neki košarkaški stručnjak, Dangubić me ne oduševljava puno a Zagorac mi se nikako ne sviđa. Mislim da su ostali u timu samo zato što su srbi. Kod Dangubića po meni ima neke nade a Zagorcu predviđam da će ga Obradović zadaviti ako bude šutirao onako sumanuto promašaj za promašajem kao...
  6. Jo23

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Jel bilo negde nekog govora od tome kad će Željko da potpiše taj ugovor?
  7. Jo23

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako sad napišem ovde da se Partizan dogovorio sa Durantom, jel bi to izašlo u neke novine?
  8. Jo23

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mnogi mediji prenose da je Smailagić pred potpisom, ima li istine u tome?
  9. Jo23

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ovaj novi mi deluje kao odličan šuter ali mislim da ne može nigde drugo osim na pleja. Može u teoriji i na dvojku ali ne znam kolko bi to bilo dobro u odbrani. Dakle Avramović i on na 1?
  10. Jo23

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ljudi ja mislim da oni čekaju da prođe draft a i ne sme da se omaši sa plejmejkerom i centrom
  11. Jo23

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Napravio sam profil samo da vam kažem da ne spavam noćima od ovih najava, pozdrav
Top