Недавни садржај од Jokic

1. Jokic

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

I takav dres im je ljepse uklopljen od naseg MTS na jebenoj zakrpi. A jel vickasti profesor sta napis'o na Twiteru? Jel bacio kakvu latinsku poslovicu?
  2. Jokic

Ovi blage veze nemaju, onda je jasno gdje smo mi. UPRAVA NAPOLJE!!! Zavrsili ste sa putovanjima za ovu godinu.
  3. Jokic

FK Partizan 2020/21

Prije svega pohvale malom Popovicu, jasno je da golmani kasnije sazrijevaju, ali on i sada pokazuje da nije na golu samo da bi bio bonus. Odlicne dvije odbrane. Sve ostalo za zaborav. Nevjerovatno da profesionalni fudbaleri mogu ovako losi biti u kontinuitetu, pa jel moguce da nikad ne mogu...
  4. Jokic

FK Partizan 2020/21

Jel moguće da mi ni u mlađim kategorijama ni u Teleoptiku nemamo dijete koje može pokriti poziciju zadnjeg veznog. Ne mora puno znati, i to je dovoljno da bude perspektivniji i bolji od Lole. Čovjeka koji nije igrač već par godina. Mislim ne smeta mi neka ga nek prima platu, ali koji će kurac na...
  5. Jokic

Dobro je, valja sto vise pljuvati po Sadiku, Sumi, Bilji, jer to su svakako najveci problemi u nasem FK. A kad bolje razmislim i u citavom Sportskom drustvu, kad se njih rijesimo bice nam potaman. Nemoj samo neko slucajno da se sjeti Vuletica, Vazure, Vucelica a kad je vec sve na V onda i Vucica.
  6. Jokic

Stanoje kad skonta sa kakvim olosem ima posla, zamolice Djuru Frizuru da mu oprosti sto ga je otjerao iz Partizana.
  7. Jokic

Ove pod hitno prebaciti u Kim Dzong Ligu i dati velikanu Curcicu da ih vodi. Ovo je ekipa njegovih vlaznih snova. Jasno je svima da smo skrivali adute od Belgijanaca :picka-ciganska:
  8. Jokic

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Ima li Miljkon kakvog druga a da bi dosao i igrao za Dž?
  9. Jokic

Jel ono danas stize vagon sa pojacanjima, il' pak cekamo jos neki kiks, da se dodatno odlijepe i osiguraju.
  10. Jokic

Uprava i marketing

Ali su lagano odradili standardnu pricu sa "nasim" navijacima. Pa umjesto da tjeraju njih, ovi ce "tjerati" ove botove po savezu.
  11. Jokic

Uprava i marketing

Nisu ovi iz saveza nista pogrijesili u ovom saopstenju. Lesinari VVV su sveli klub na najnize moguce grane, nesto kao zvezda Vladana Lukica. Nemaju prebijene pare, jer su sve pokrali, i sada su im svi drugi krivi. Jos jednom UPRAVA NAPOLJE!!! To je jedina borba koju bi (i koju su vec) trebali...
  12. Jokic

Uprava i marketing

Sad kad malo bolje razmislim, kad ova uprava ode, docice ovi sa tribine da fomiraju novu. Dobro su rekli crno nam se pise.
  13. Jokic

Uprava i marketing

Mislim da smo ovim potezom definitivno unistili FSS, ne vidim nacin kako se mogu oporaviti od ovakvog udarca. Sad samo lagano iskoristiti situaciju i prosetati se do titule.
  14. Jokic

Kako Stanoje iskusno skinu pritisak i ocekivanja o kojima je pricao na konferenciji. Dovedes Miljkona i niko vise nista ne ocekuje :D Za pocetak moram priznati da mi sada nekako mnogo ljepse izgleda i da barem nema onu facu kad ga pogledas da ti je sve jasno. MOZDA IZNENADI!!!
  15. Jokic

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Или је Остоју неко дрогирао, или су браћа опет закували са легендом.