Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од jucaantonello31

  1. jucaantonello31

    KK Partizan - uprava i marketing

    Obradovic Zeljko! Ne daj se pasjim sinovima.
  2. jucaantonello31

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uf ovo bi bilo lepo. Gde si ovo video, ja nigde ne mogu da nadjem?
  3. jucaantonello31

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sustinski si u pravu, ali nije bas da smo zasluzili... Bio sam tamo, moj utisak je bio da je njihova losa organizacija kriva za problem, pre svega prema svojim ljudima. Nismo ni mi naivni to je jasno kao dan, ali apsolutno nije bilo potrebe za onolikom upotrebom sile. Kao da su jedva cekali...
  4. jucaantonello31

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bolje, smorilo bi me preterano vredjanje istog. Sve stoji, treba ga docekati kako treba, sve je tacno sto se pise, al poznavajuci nas mnogo bi mu paznje dali. Svakako, gazimo ih sa ili bez njega.
  5. jucaantonello31

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Aaaaaaaaaaaaaaaaa bravo bre momci, bravo svi! AAAAAAA :pfc::pfc::pfc:
  6. jucaantonello31

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Danas jako braco, na terenu a i mi koji budemo na tribinama! Srce, ruke, glas! Ima li informacija o Aleksi i Kevinu???
  7. jucaantonello31

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dobro jutro svima. Prelepo vece, svi su pokidali. Posebno raduju partije novajlija! Bravo momci, e polako se pali masina! Studio arenin, muzika za moje usi. Nije im dobro, bukvalno. Uzivajte Grobari, bice jos lepse. Samo jos veca podrska Zeljku i igracima. :shal :shal :shal
  8. jucaantonello31

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lepo, bas lepo :pfc:
  9. jucaantonello31

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    X1 probi kontra napad, skok u napadu! BORBA BRE! Oderimo grla danas, da grmi arena. NAPRED PARTIZAN!!!
  10. jucaantonello31

    JSD Partizan - najuspešnije sportsko društvo

    Dali smo ti godine, najbolje i najlepse!!! Srecan rodjendan NAJVECEG kluba na svetu svima! :pfc:
  11. jucaantonello31

    KK Partizan - uprava i marketing

    +1 Necu, i ne mogu.
  12. jucaantonello31

    KK Partizan - uprava i marketing

    Velika je sramota sto nismo jos dobili link, a tek da ne pricam ako postoji mogucnost da je uopste ne dobijemo. Znaci ljudi iz bg su vec u prednosti u odnosu na nas iz unutrasnjosti, ja npr sa svojim drugovima nisam u mogucnosti da dodjem narednih 7 dana. Cekam od juce ujutru. Ovo mora da se...
  13. jucaantonello31

    KK Partizan - uprava i marketing

    Naravno da nije jos stigao, realno posle ovakve organizacije nisam ni ocekivao da ce odmah. I stici ce svima odjednom, i onda ce da im padne sajt kad svi nagrnemo.
  14. jucaantonello31

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ima li neko da menja mesto, i da uzima kartu online? To bi danas trebalo da pocne?
Top