Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Juzna pruga - најновије активности

  • Juzna pruga
    Juzna pruga је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Mislim da će ih još više drakonski kazniti tako što će im isplatiti sve zaostale plate da ih nauči pameti. ::) Šalu na stranu, kako je...
  • Juzna pruga
    Juzna pruga је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    ^Ma kasno je bilo odmah. Bar sam ja tako prošao. Izbacilo me sa stranice i kad se očitavilo nema više. Uvek problemi sa tim kupom u Nišu.
  • Juzna pruga
    Juzna pruga је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Ništa mi nije jasno ove sezone. Kakvo je ovo proseravanje u abi? Ako nećete da igrate gospodo pola plate nema i gotovo. Kako vas nije...
  • Juzna pruga
    Juzna pruga је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Jel uspeo neko da kupi karte na ovom usranom sajtu? Čekao sam na stranici i refrešovao od 10 jutros. Odjednom prijavljuje greške pa me...
Top