Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од K. A. Rutkowski

  1. K. A. Rutkowski

    VК Partizan, PK Partizan

    Zapravo je malo komplikovanije. VSS nije "dao" ili "dodelio" bodove već je uvažio rezultate koje su srpski timovi postigli u međusobnim utakmicama. Zato mi počinjemo ne samo sa jednim bodom (jer smo od Šapca izgubili obe, a protiv Čerge jednu izgubili, a drugu igrali nerešeno) već i sa gol...
  2. K. A. Rutkowski

    VК Partizan, PK Partizan

    Težak poraz. http://www.microplustiming.com/leneurocup/indexCL_web.php?c=ASM&g=1&t=001&gr=1&s1=OSC&s2=PAR&st=2&ifs=0 Sutra protiv Primorja, takođe u Rijeci. Smrt fašizmu, živeo Partizan! P. S. Da mi je neko pre deset godina rekao da jedan Filip Filipović neće biti dostojan da pere čarape koje...
  3. K. A. Rutkowski

    FK Partizan 2018/19

    Nemojmo rasipati ljudski kredibilitet koji smo dobili ispraćajući brata Fadilja, što je bio jedan od retkih ponosnih trenutaka partizanštine prethodnih godina. Pa da li možete da zamislite poželjnijeg cepača ciganske mreže od čoveka koji se zove Fatos Bećiraj? Vrisak duše ciganske čuo bi se do...
  4. K. A. Rutkowski

    FK Partizan 2018/19

    "Tek je došao, trčkarao je, radio probe, nismo ga još videli fudbalski šta može da nam donese..." Đukićev komentar o Gabrijelu Enakeu. ( http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/dukic-rikardo-i-nikolic-velika-pojacanja-igracemo-brze/298836 ) Trener ne zna šta ume njegov fudbaler, verovatno...
  5. K. A. Rutkowski

    Dres Partizana - nekada i sada

    Na Partizanovom dresu višak je sve osim crnih i belih pruga, grba na grudima i broja na leđima. Prezimena su suvišna u najvećem broju slučajeva; prezime na dresu trebalo bi da bude počast, a ne konvencija. Sponzori i brendovi su nužno zlo modernog fudbala. Ako smo prihvatili da ga igramo...
  6. K. A. Rutkowski

    VК Partizan, PK Partizan

    Što se tiče Senjora, prijatelju njacke, mislim da sam ga prepoznao pod krinkom jedne sredovečne šabačke gospođe. Odgovaralo bi to njegovom karakteru, ne? Kada je, pak, o nama reč, voleo bih da sam bolji poznavalac vaterpola, druže RotoShack, pa da stručno objasnim tih 0:6 u poslednje dve...
  7. K. A. Rutkowski

    VК Partizan, PK Partizan

    Izvinite zbog uzastopnih poruka, znam da na ovako živahnoj temi to ne bi trebalo raditi... So, as the saying goes, "No one expects the Spanish inquisition", ali poraz od 4:9 ipak spada u domen apsurdnog. A pošto je apsurdno domen u kome je Partizan suveren, sve je u redu. Poslednje kolo, kao što...
  8. K. A. Rutkowski

    VК Partizan, PK Partizan

    Ako se ne dogodi nešto neočekivano, nešto u rangu upada španske inkvizicije, danas naši vaterpolisti na "Banjici" osvajaju titulu. Protivnik je Šabac, a utakmica počinje u 18 sati. P. S. Ako se dogodi nešto neočekivano, titulu osvajamo na istom mestu, samo u utorak od 20 sati i protiv Zemuna. :-)
  9. K. A. Rutkowski

    VК Partizan, PK Partizan

    Baš nam je bilo lepo na "Banjici", dragi moji. Okupio se zabavan svet, ili fin ili prost baš kako prostim treba biti, sa gomilom naših malih vaterpolista, grupicom tinejdžera koja je napravila kop i neizbežnim Mišom pride. Pomenuti su momci u nekom trenutku zapevali čak i slavnu i cenzurisanu...
  10. K. A. Rutkowski

    FK Partizan 2017/18

    Sve što smo znali o finalu kupa, a nismo umeli ovako dobro da urečimo: http://crno-bela-nostalgija.blogspot.rs/2018/05/finale-u-surdulici-kako-pljunuti-na.html Tekst u rangu komentara iz boljih vremena sportskog novinarstva.
  11. K. A. Rutkowski

    Uprava i marketing

    Izvinjavam se što skrećem sa puta, držim da je pojašnjenje korisno. Drug tobacco je u pravu - Srpski telegraf i portal Telegraf zaista nemaju veze jedan sa drugim. Internet izdanje Srpskog telegrafa zove se Republika.
  12. K. A. Rutkowski

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    https://www.youtube.com/watch?v=LlT7AxtFCO4 Obratite pažnju na počasni gol Tuzlaka. Ja sam danas srećan kada neko od naših ovako raspali nogom...
  13. K. A. Rutkowski

    Zimska Radio Mileva 2017

    http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/milan-radin-otisao-iz-partizana/288240 Srećan put, Milane, Do Aktobea dalekog, Mada si zaista mogao Povesti još nekog.
  14. K. A. Rutkowski

    FK Partizan 2017/18

    Još jedan dokaz da je Partizan umetnička pojava; više no sportska. Vučić iz penala. Simboličnije nije moglo.
  15. K. A. Rutkowski

    Liga Evropa 2017/18

    Preduhitrio me kolega iz Buenos Ajresa za nekoliko minuta, no Zdjelarovu izjavu treba preneti in extenso. "Razočaran sam... Mislim da smo u prvih 20 minuta kontrolisali sve, a onda u jednom trenutku pad. Ne znam iz kog razloga. Pustili smo protivnika da drži loptu i da igra. Mnogo sam razočaran...
Top