Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Kaiserovski

  1. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nadam se da će klub reagovati na pozivanje na linč i cratnje meta našim igračima, konkretno Zeku Ledeju, od strane komentatora večerašnje utakmice. Ciganski gad se, čini mi se, zove Dejan Karović i zaposlen je na Areni Sport, odnosno kod privrednog društva Arena Channels Group d.o.o. Beograd...
  2. KK Partizan - transferi

    Da mu damo nagradu Partizanovac godine. :D
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Da mi se izponapasaju muda i gos i musa.
  4. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ništa, sutra čekamo naslov "Poraz koji ne boli, naša zvezda bolja u međusobnom skoru" :D Tek će vas jebati Matijas Lesor i Kamerunci. I to ružno, da pamtite.:picka-ciganska:
  5. FK Partizan 2022/23.

    Izjava Stolice :pop Očigledno su u toku neka previranja u klubu, pa deluje da svako svakog bojkotuje, ali je ovo velika sramota.
  6. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    I ništa ove ilustracije ne pomažu. Pojedini i dalje pišu o košarci, o taktici, Željkovim greškama i sl. Baš kao da je ono juče bila košarkaška utakmica i da je imalo i najmanje veze sa sportom. Ovo protiv čega se mi borimo je nesoj kakav nije viđen u istoriji sporta. I u pravu je onaj degenerik...
  7. FK Partizan 2021/22.

    Ekipa u kojoj "igra" miloš jojić ne zaslužuje da osvoji ništa. Simoviću, crkni.
  8. Liga konferencija 2021/22.

    Ima. Npr. kako da mirno spavamo dok ovi skotovi preuzimaju klub.
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ali "žeksovi" svedoci na tvitersu, što su jedva dočekali ovo.:buhaha Mi kao navijači apsolutno zaslužujemo sve ovo što se događa Partizanu.
  10. FK Partizan 2019/20

    Ova banda je srozala klub toliko nisko, da smo doživeli da se čuva rezultat i čekaju penali protiv raspale slanine i onog drogiranog nesrećnika. Ova utakmica je slika i prilika cele sezone. I ne samo sezone, već i takozvanog trenera sava miloševića i kvinslinške uprave. I tako okupiran klub...
  11. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Grozna je ova hajka twitter botova protiv Saše Ilića. Prvi nisam neki ljubitelj lika i dela Saše Ilića (čak mislim da su za neke stvari koje pominju u pravu), ali srčanost sa kojom ga napadaju, brane ovu upravu i vire iz debelog dupeta one degenerisane pederčine je sramotna.
  12. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Zanimljiva moralna dilema - Nikolić vs. neki drugi koji su zbog svog ličnog interesa konstantno srali po Partizanu godinama (nismo gled'o, al mi je sin rek'o™️).
  13. FK Partizan 2019/20

    Sramota. E ovako se daje legitimitet cigansko-naprednom orgijanju.
  14. FK Partizan 2019/20

    A zašto se to pa ne sme kritikovati igra, igrači, stručni štab? Zamislite, kradu nas. I nećemo uraditi ništa, nego ćemo sesti, plakati i kriviti zlu sudbinu. Klub ima samo 2 opcije u cigansko-naprednom blatu u kome se nalazi. Jedna je da se jasno i glasno pobuni protiv ovog cirkusa od...
  15. FK Partizan 2019/20

    Bolje da pazi ko mu prelazi preko Sneže. :D
Top