Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Kalendula

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dirigente, jel možeš da mi kažeš gde su košarkaški bili Bogdanović i Lovernj pre Vujoševića? Zbog čega su njih dvojica oprostili dugovanja nego iz zahvalnosti prema onom koji je od njih napravio to što sada jesu. Ko im je podigao cenu ?
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Po meni vrlo zanimljiv igrač! Visina 195, 20 godina, krilo. Odličan šut za 3 poena, dobar levi ulaz i ono u čemu je možda i najači individualna odbrana. Vrlo sličan kapitenu Gagiju po odbrani. Mnogo interesantan igrač
  3. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ljudi kako vam nije jasno, pa mi nećemo da dobijemo pozivnicu ni da svih 8 timova odustane od kvalifikacija. Tu je nešto drugo upetljano, ljudi nas ne vole i tačka. Zbog nekog razloga smo im trn u oku. Đubrad i gotovo
  4. KK Partizan - sezona 2013/14

    Za Bogdana bi najidealnije bilo da je i dogodine ostao u Partizanu al da igramo Evroligu i da on bude lider tima. Uz pravog pleja kakav je Vesterman on bi imao još jednu vrhunsku sezonu iza sebe i sasvim sigurno bi bio spreman za NBA ligu onu sezonu iza. A sad pošto ne igramo Evroligu on bi...
  5. KK Partizan - sezona 2013/14

    ABA liga je Evroliga u malom. Puštaju unutra samo finansijski stabilne klubove ( umjetne klubove bez navijača i istorije ) da bi njih par u bordu imalo od čega lepo da živi. Jebe se njih za interese klubova koji su unutra što su pokazali i sada u Barseloni. Po svim pravilima ABA liga ima dva...
  6. KK Partizan - sezona 2013/14

    Dal može neko da okači tu Duletovu emisiju na B92 večeras ili sutra, bio bih mu mnogo zahvalan ;)
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    I onda neko ima nešto da kaže protiv Duleta. Napravio je Partizanu lepu svotu novaca od Žoa. Dok nije došao u Partizan niko nije znao za njega a sada smo ga lepo unovčili. Šta će tek da bude sa Bogdanom i Bertom kad se budu prodavali. Lepi su to novci s obzirom da je klub u teškoj finansijskoj...
  8. KK Partizan - sezona 2013/14

    Neverovatno je kako su prekinuli program čim je Dule došao da daje izjavu! Kao da su znali za poruku na kraju intervjua :) Džaba vam novci moji sinovci
  9. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kako je lepo biti šampion :) Neopisiv osećaj. Iako znam da je klub u teškoj situaciji opet je puno lepše rešavati probleme nakon osvojene titule nego nakon poraza! Uživajmo braćo...
  10. KK Partizan - sezona 2013/14

    Čestitke i Draganu Todoriću kojem je ovo bila 44.titula sa Partizanom!!! Neverovatan podatak i redak slučaj u svetu :ziveli
  11. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kakva pobeda, kakva titula!!! Pobeda sa ogromnim mudima. Trebalo se vratiti iz onog kanala od 67-60 na 4 minuta do kraja s tim da su oni imali i napad. Opet se pokazalo da su cigani pičke i da ne mogu vola da ubodu kad je najpotrebnije. Dule odradio utakmicu doktorski, ušao im je u glavu i...
  12. Dule Vujošević

    Dule hvala ti što postojiš!!! Ovo je bila 23.titula Duleta Vujoševića sa Partizanom. Naša priča se nastavlja...
  13. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ljudi oni se nas boje, respektuju nas mnogo nakon ove dve pobede! Samo treba da kontrolišemo meč i u finišu nemaju šanse, psihologija je na našoj strani i to moramo da iskoristimo večeras! Samo je pitanje: KO JE JEBE POSLEDNJI ...?
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    Batalimo taj wildcard, imamo mi danas važnijeg posla da karamo cigane ludake!!! Koliko će naših biti u hali danas ? Jesmo dobili određen broj karata ili nismo ?
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Znam jedino da se Dule sigurno neće opustiti a samim tim ni igrači! Vidljiva je napaljenost Gagića, Žoa, Bogdana, Saše pa čak i Milutinova u sva tri meča i to je dobro. Momci jako žele ovu titulu. Saša ovo čeka celi život i sigurno da će da uradi sve da do nje i dođe
Top