Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Kalimero

  1. Kalimero

    Kup Radivoja Koraća 2022

    Ide se iz krajnosti u krajnost. Niti su igrači za sve krivi niti su Željko i Savić bez krivice za ovaj težak poraz i gubitak trofeja. Igrače je neko selektirao i trenira ih, a u okviru treninga i pripreme utakmice je i motivacija i rad na psihologiji. Ne sme se zaboraviti da je Željko imao vrlo...
  2. Kalimero

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Kada bi samo malo euforija bila manja posle pobeda protiv ekipa koje kvalitetom jedva da zaslužuju da igraju evropska takmičenja i kada bi se realno sagledale stvari bez obzira na ogromnu želju da se najzad napravi iskorak posle svih ovih teških i sušnih godina, bilo bi svima jasnije da ovaj...
  3. Kalimero

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Nije jedna već 3 za sada(i to 2 na domaćem terenu), a ako nastave sa ovakvim pristupom, bez skokova u odbrani i puštanjem maltene svakoj ekipi koja to želi da nam ubaci 90+ poena, neće biti dobro. Ekipa je već sada vidno umorna i potrošena, što utiče na želju i motivaciju. A kako će biti za 2-3...
  4. Kalimero

    Evrokup 2021/22.

    Brine da je i pored ogromne disproporcije između npr. slobodnih bacanja meč izgubljen. Takođe samo 6 asistencija. Nerezonska odluka Željka da finiš igra Koprivica umesto Smajlija. Mislim da je Smajli na silu odigrao ovaj meč i da se nije dovoljno oporavio od virusa. Visio je poraz i u nekim...
  5. Kalimero

    KK Partizan 2020/2021

    samo si Tegeltiju zaboravio, ta ljiga mi je gora od svih tih neskrivenih naprednjaka i neprijatelja. Željko da dođe u ovakav kolektiv sa ovakvim roterom, rukovodstvom i PR ekipom? Naučna fantastika. Hajde da se ne zamlaćujemo.
  6. Kalimero

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Posle ovoga danas, ne bi me čudilo ni da nam Gurović postane trener, a posle Ostoje Filip Čović predsednik kad se kao igrač penzioniše. Kad već ima Grobara kojima je svejedno ko za koga navija, bukvalno je sve moguće. Savić nije izjavio da simpatiše zvezdu, već da je pasionirano išao na utakmice...
  7. Kalimero

    KK Partizan 2020/2021

    Poštovane kolege forumaši koji mislite kao i ja da je Ostoja ubačeni SNS element, ako niste znali, Vladan SNS Tegeltija nas je u svojoj današnjoj emisiji ZONA TREŠ sve nazvao psihopatama. Još je napomenuo, krijući se iza Duleta da je su jedino njih dvojica pričali o sportskom aparthejdu, samo...
  8. Kalimero

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Meni recimo zanima koliku platu će imati cigan Savić? Pošto je menadžer i 1 000 000 000% će nam uvaljivati svoje igrače za koje će opet pretpostavljam uzimati masne procente, da li je ovaj manevar sa njim samo još jedna mogućnost da se Ostoja ogrebe za još neku kintu na račun kluba i da Vladanu...
  9. Kalimero

    KK Partizan 2020/2021

    Ni Pejdž i Jaramaz nisu EL igrači. S'tim da Jaramaz ima potencijal i velike šanse da to postane a Pejdž to nikada neće biti jer nema ni fizički a ni igrački potencijal za taj nivo.
  10. Kalimero

    KK Partizan 2020/2021

    Kako je moglo da bude i kojim je tokom utakmica krenula do onog predugačkog prekida i gledanja snimka, mogu slobodno da kažem da se "podnošljivo" i završila jer se iz aviona vidi razlika u kvalitetu + nisu igrali Mozli i Mika koji bi znatno popravili stvari koje su se dešavale u reketu gde je...
  11. Kalimero

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Evo ja ne znam, majke mi....predvideo sam da će SD biti neko iz SNS-a, kad ono iz:
  12. Kalimero

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Nije završena još uvek! Evo danas najavljuje novog sportskog direktora za nekoliko dana. Možda Kokeza ako ga najure iz FSS-a ili u najgorem slučaju Vladan Tegeltija. Msm neko iz SNS ća biti.
  13. Kalimero

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Nije se desilo ništa što već nismo videli niti doživeli ove sezone. Bukvalno jedna ravnodušnost i bol u preponama za sve, za klub, za dres i grb, za navijače. Ne treba se ni nervirati više. Sad se vidi pogubnost odluke da se igra Uleb cup umesto Fibine LŠ. Ko je ovih dana pratio utakmice tog...
  14. Kalimero

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Zaboravio si medijskog branioca lika i dela svih nabrojanih: Vladana SNS Tegeltiju.
  15. Kalimero

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Iznuđen potez, ni jednan ozbiljan trener sa reputacijom ne bi preuzeo bilo koji tim u ovakvoj situaciji, a da se ne lažemo, za nekog renomiranog trenera se nema ni novca posle ovog fijaska i stucavanja para ni za šta. A tek će ugovori dolaziti na naplatu, posebno od igrača i trenera koji su...
Top