Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Karlione

  1. Liga Evropa 2017/18

    Ziki5 svaka cast. Bas zato i jesmo crno beli!! Trenutno je "detalj" crn da cnji ne moze biti. Citam forum danima i stvarano se plasim da ne dodje do nekih kolektivnih samoupucavanja u vugla. Al se i ja nadam da ce Suma biti novi Brana Ilic a Videoton nova Zilina!! Zapravo siguran sam!! Ne znam...
  2. Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Jeste gazda primas u poslednje vreme puno brucosa na forum, izgleda kod tebe skolarina najjeftinija:).. Salu na stranu... prati forum redovnu i jedva sam docekao prijemni da prozborim koju... Sve ovo oko jovancica, 800K eura, imamo para nemamo para, oce doci nece doci... kao dve babe na...
Top