Недавни садржај од Kentucky

1. Kentucky

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ne tako davno, tog 16. Februara zaigralo je srce svim Grobarima..... Niš, finale KRK, preokret kakav se retko kada vidja, karanje ciganke, one fantomske, mutirane vučićeve mezimice sa Vesnom na čelu.... U srcima ponos..... U svlačionici se peva PARTIZAN I SAMO PARTIZAN..... Kad se samo setim te...
  2. Kentucky

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Teška i tužna vremena za Crno belu porodicu. Još jedna LEGENDA otišla gore na nebo. Nek ti je laka crna zemlja...
  3. Kentucky

KK Partizan 2019/2020

'99 cigani osvajaju titulu, nakon prekida prvenstva zbog vanrednog stanja kao prvi na tabeli u tom trenutku. Mi smo bili 3. i trebali smo igrati u plejofu protiv Budućnosti u polufinalu i tako se boriti za finale i Euroligu. Uvedeno vanredno stanje, prekid prvenstva, cigani proglašeni za...
  4. Kentucky

KK Partizan 2019/2020

KLS proglasio za šampiona lige KK Borac Čačak. A mi i dalje čekamo, kao da je u pitanju nečiji poklon, a ne čista zasluga, da budemo proglašeni za šampiona ABA lige.
  5. Kentucky

KK Partizan 2019/2020

U Litvaniji i Belgiji prekinut šampionat i za šampione proglašeni trenutno prvi na tabeli. Žalgiris i Ostende. Ako krenu i ostale zemlje tim putem, verujem da i ABA liga neće biti izuzetak.
  6. Kentucky

KK Partizan 2019/2020

Koliko je ova Mega odvratna ekipa... Poželeo bih im aba 2. Nek si jebu mater u drugoj ligi. Jbo ih zalizani cigan. A tek sudijska govna... Angola, McAdoo :clap
  7. Kentucky

Renoviranje stadiona

Posto stize prolece i od rezultata nema nista, a od igre jos manje, valjda ce poceti da nam mazu oci sa nekim lickanjem stadiona, ulaganjem drzave u to famozno renoviranje ,pokrivanje tribina.... Barem je tako bilo najavljeno od gadova VVV. Dokumentacija je gotova, dozvole dobivene. Pa gospodo...
  8. Kentucky

Dule Vujošević

Jedan od Duletovih intervjua, iz srećnih vremena. Živ bio Generale.
  9. Kentucky

FK Partizan 2019/20

Iskreno, ako ćemo tako tom logikom, onda ćemo se sutra odreći i Pedje Mijatovića, Jovetića, Branka Brnovića.... Sve naše legende koji potiču iz Crne Gore. Jer kako je politički krenulo, Crnogorci će nam sutra biti veći neprijatelji od Hrvata.... A mi se takmičimo sa ciganima, ko je veći Srbin...
  10. Kentucky

FK Partizan 2019/20

Šta misliš, da li bi Dule Vujošević poslao ekipu na Kosovo na takav turnir? Mislim da odgovor znamo svi. Zar nismo drugačiji od cigana? Zar se time pokazuje neki patriotizam, ako pošalješ, ili ne pošalješ ekipu na Kosovo radi turnira u čast nekadašnjeg igrača kluba, za koji svi navijamo.
  11. Kentucky

FK Partizan 2019/20

U pravu si @Stojanče, samo pitanje je, kako da im pomognemo? Na koji način? Ako sam dobro razumeo... Da podržimo trenera i ekipu, tako što ćemo oterati ovu bagru od uprave? Pa tu su im Principaši ciganski murijaši i to u startu ne bi prošlo. Svaki vid otpora, oni će ugasiti, dokle god je ono...
  12. Kentucky

FK Partizan 2019/20

Vidim, da se i poseta Principaša-Janjičara na Teleoptiku par dana pre derbi, baš isplatila. Izgleda da kasne plate, što igračima, što ovima sa Južne tribine. Ove prve boli 'stojko' da pokažu barem malo žara, truda, da pokažu da im je stalo da pocepaju Borjanku. A ove druge, izgleda da hvata...
  13. Kentucky

FK Partizan 2019/20

Ja ne znam, da li se još nekome dešava kao meni, da narušim usrano zdravlje, zbog Partizana.... Ne možeš biti ravnodušan, ne možeš da ne popizdiš, zbog takve igre. A crvena gamad, nikad gora. Prilika da ih odvalimo samo takva, ali ne. Igramo da ne izgubimo, a ti se jebi, nerviraj, pucaj živce.
  14. Kentucky

KK Partizan 2019/2020

Kad pogledaš ovaj sastav, ove naše igrače sa Trinkijem na čelu, vidiš nešto veliko, posebno, nešto što se nije moglo stvoriti preko noći. Do detalja probrano, uklopljeno... Ona slika iz svlačionice u Nišu, gde slavimo Kup.... Kojim rečima opisati to zajedništvo? Taj žar, to verovanje u pobedu i...
  15. Kentucky

KK Partizan 2019/2020

Voleo bih, da ova ekipa ostane zauvek na okupu. Ili, barem što je duže moguće. Ovo što sada imamo, teško je ponovo sklopiti, sastaviti... :clap