Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Kentucky

  1. Kentucky

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Toooo brreeeee lomiiii trpaaaaj gaziiiii :navijac:shal
  2. Kentucky

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne znam, ni na koju temu ovo da pišem... Druga flajka Pelinkovca nestaje. Šurak i ja sklapamo neku policu. 22h petak veče, grupa JNA piči. Grmimo, pevamo... Mali od šuraka skače oko nas. Došla supruga, deca, da vide šta galamimo. PARTIZAN ljudi moji... Crno bele boje... I kad je najteže, nek...
  3. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    Draži su mi ljudi iz Himba plemena, nego li ova rasa, maloumnih nakaza kojima je terza madjija a ćoki doktor. Spalio bih vazduh, koji moram da delim sa degeneričnim simpatizerima kurvinog režima. Ja se iskreno nadam, da će svaki Partizanovac, svaki Grobar prepoznati sa kakvim spoticanjima, sa...
  4. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    Svako ko može posle ovoga, da ne dolazi na JNA, nek se zamisli kome čini uslugu. Bravo PARTIZANE jedini!
  5. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    Brate... To je nova pesma Grupe JNA :shal
  6. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    Novo jutro kada svane Jebi zvezdu na tenane, Od pozadi i sa strane Samo trpaj, Partizane..
  7. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    Večeras sa tribina samo pozdrave žvalavom VČĆPDR i hoćemo penal za kurvu!!!
  8. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    IIIIIIIGOOOOR DULJAAAAJ !!!!!!!! :respect
  9. Kentucky

    KK Partizan - uprava i marketing

    Grobari, Grobarke... Braćo i sestre. Živim za taj dan, da 29. Februara pokažemo, koliko smo uz Željka, naše igrače, koliko smo uz naš Partizan! I nek se treeeese, nek pucaju zidovi, poderimo grla, dlanove i od prvog minuta nek se čuje VČĆPDR! Zbog slobode! Mi smo ta poslednja linija odbrane. Što...
  10. Kentucky

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pešić smradina objavio spisak igrača za reprezentaciju... Naša 4 igrača, Jare, Balša, Aleksa i Trifa, a kurvina samo 2 igrača! Mater im jebem, da im jebem prokletu. Sad, kad se lomi sezona, traže naša 4 igrača, dok kurvu štede i čuvaju. Stvarno.... u..ti, spaliti, ciganima traga ne ostaviti...
  11. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    Trenutno u vozu... Sabiram utiske, pa ukratko. Lep dan, ladno pivo, lepa igra, sudija ciganska čkapi, grlo poderano na njega i njegovog gazdu sa ružnim usnama.... Igor Duljaj :respect
  12. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    Najlepši deo Beograda
  13. Kentucky

    FK Partizan 2023/24

    Subota 17.02. pretežno sunčano. Humska Ulica. Istok JNA. Idemoooo:navijac:partizan-fan::pfc:
  14. Kentucky

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Opušteno... Ovo je taktika. Varka za glupe cigane.:shal
  15. Kentucky

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Za ovu našu igru, treba imati puuuno živaca, puuuno strpljenja i na kraju, jako srce. Pa ko preživi.
Top