Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од kisnicovek

  1. Liga Evrope 2013/14

    Samo da se i ja nabrzinu najebem milosne majke Djuricu klosaru koji se godinama sprda sa nasim klubom,unistava igrace i trenere,tera publiku iz hrama,dolazi odvaljen od kokaina na kzs itd. Nista ovde Vuk nije kriv,on je hteo najbolje ali sa ovim majmunima iz uprave za mene je uspeh i kada uspe...
  2. JSL 2012/13

    Ugazismo kurvuuuu!Tako je!Hvala Vuku Rasovicu i Grobarima ovu titulu su oni osvojili. I da,hvala onome ko je oterao Vermeza pa makar i omrzli frizura to bio! Slavite braco Grobari veliki su ovo dani slave naseg voljenog i jedinog Partizana!
  3. JSL 2012/13

    Ljudi pisem ovde nakon punih 4-5 godina,sutra nam svima zelim pobjedu i istinsko karanje ciganske majke onim olosima sto vire iz Vuciceve bulje. Takva me euforija trese da to nije normalno,cijeli jebeni dan radim i kuci dodjem mrtav umoran ali dzaba,nece san na oci a evo vec pola 4 ujutro.Pitam...
  4. VК Partizan, PK Partizan

    Svaka cast ovim momcima na vecerasnjoj partiji!Nista im ne zamjerim,apsolutni nista!Protiv ovakvih sudija(ustasa) i igraca koji se koriste svim mogucim smicalicama i lopovlucima se i nije moglo bolje!Na pocetku zadnje cetvrtine kada se plivalo za loptu ustaski igrac krece prije zvizduka-sudija...
  5. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Sto se Skuletica tice o njemu mi je napricao sve najbolje jedan od mojih najboljih drugova koji igra sa njim u repki(inace igra za ofk) da je strasan igrac i da mu njegovi vrsnjaci nisu ni do koljena...
  6. VК Partizan, PK Partizan

    Cestitke momcima!:clap To je to evropski Partizan kakav zelimo,samo tako nastavite:partizan_fan:
  7. VК Partizan, PK Partizan

    :buhaha :buhaha Znaci ne mogu da vjerujem...turski reprezentativac:buhaha
  8. VК Partizan, PK Partizan

    Hvala ti crno-bela ljubavi!:ziveli :clap Bravo majstori,pobjeda u Napulju protiv Posilipa...to je vec znak da imamo zreo i sampionski tim.:napred Partizan :pfc:
  9. Vaš omiljeni gol

    Gol Isailovica za pobjedu protiv croatia zagreb,moja prva tekma na JNA!
  10. Vaš omiljeni gol

    Takodje se slazem sa goranom,grobarkom89 i zyxom ali jos jedan gol koji me je naterao na veliki skok i to gol Odite protiv Serifa u gostima,taman kada su nas bili stisli i kada sam pomislio:jebote ovi amateri ce da nas izbace...a Odi ga zasi sa 30 metara pod precku! :clap
  11. VК Partizan, PK Partizan

    Opa ove godine rvate deremo redovno i u bg,a bogami i u rvatskoj.Veliko BRAVO za nase vaterpoliste ali i ostale sportiste Partizana koji su jedini Srbi koji cuvaju obraz srpskog sporta u Evropi!!!Samo tako nastavite...:ziveli :napred Partizan
  12. Odbojkaški klub Partizan

    U jeee... nisam imao pojma da je stanje u ok toliko otislo u ku*ac.Sramota!:mad: stvarno bi im trebalo pruziti podrsku u tom barazu!
Top