Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од KKP

  1. KKP

    Uprava i marketing

    Mene ta Sneža neviđeno nervira od prvog dana kada sam je video, totalno antipšatična ženetina... :puke Na Tviteru kači slike gde je ona, misli da je neki k.... Ubacila se u fino društvo i uklopila se...
  2. KKP

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Slave Vraneš prešao u Metalac, a na listi želja im je još jedan naš bivši član Žarko Rakočević...
  3. KKP

    VК Partizan, PK Partizan

    Ova utakmica nije imala nikakve veze, mi smo već prošli, drugi smo, tako da poraz u tom smislu nije bitan. Ipak, očigledno da je ekipa, posle nekih blistavih partija u blagom padu forme, prvo poraz od Radničkog, pa još jedan (Nikić, Korolija i Aksentijević nas "potopili"), sada sledi i derbi za...
  4. KKP

    Rukometni klub Partizan

    Cigani u velikim finansijskim problemima, oduzimaju im bodove, odlaze igrači, ali se nekako trude da odigraju najbolje što mogu. Naši su sigurno veliki favoriti, ali i u prvom delu smo to bili, pa je bilo nerešeno, na onom turniru skoro, pred nastavak sezone, opet je bilo nerešeno, pa smo tek na...
  5. KKP

    FK Partizan 2012/13

    Čitam Čika Crni, a pišem Đura... :buhaha Lepo sam napisao, suviše lepo da bi bila istina, bez obzira što nema veze s njim... :D To za Vermeza je zanimljivo, pa još Rajkard da ga menja, ali čudno da se priča o tome sad kad je liga počela tj nastavila se...
  6. KKP

    FK Partizan 2012/13

    Ðura ide, hm, mnogo lepo da bila istina... :D
  7. KKP

    FK Partizan 2012/13

    http://www.sr.partizan.rs/58453-58453/ Partizan – Balkan 4:2 (1:1) Partizan – I poluvreme: Stojković, Pauljević, Pajović, Ivanov, Stanković, Smiljanić, Ilić (kapiten), Brašanac, Luka, Šćepović (od 42′ Jojić), Kojić. II poluvreme: Petrović, Marko Živković, Miljković, Tomašević (od 70′...
  8. KKP

    FK Partizan 2012/13

    Sada sam i ja video na Tviteru. Prvotimci, koji su trebali i protiv BSK-a da počnu, gubili na poluvremenu, šta reći, a i ukupno smo primila dva gola od srpskoligaša... :respect Sreća da su rezervisti dali 4 da pobedimo... :D
  9. KKP

    FK Partizan 2012/13

    Utakmica je počela u 13h, ali ništa na sajtu nema, znači biće izveštaja po završetku... Koju ligu uopšte igra taj Balkan iz Mirijeva? :D Inače, protiv Donjeg Srema igramo u subotu od 19h, Arena 1 prenosi...
  10. KKP

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Valjda će se i Kecman vratiti kad završi karijeru, da preuzme neku funkciju u klubu ili da i on možda bude još jedan pomoćnik uz Peru... :) On je meni najomiljeniji igrač svih vremena, zaslužuje da bude u klubu,...
  11. KKP

    ABA-liga 2012/13

    I ja sam znao da mu je rođendan u nedelju, baš se pogodilo... Igra će sigurno da bude za :prekrsti i za :puke, ali se nadam da ćemo na kraju utakmice zajedno svi ovako da slavimo :D:, bar pobedu posle duže vremena :D A i taj konačni plasman za F4 i ovako zavisi isključivo od nas, jer i...
  12. KKP

    ABA-liga 2012/13

    Vratio sam se na mesto gde je sve i počelo, ti i ja! :partizan_fan: A i ja se nadam da ću doneti sreću našem Partizanu! :) :šal Iako zavismo i od drugih rezultata, mislim da naši mogu, ukoliko pobede Cedevitu nekim čudom, bez obzira što i oni igraju slabo, da pobede sve ostalo do kraja (Igokeu...
  13. KKP

    ABA-liga 2012/13

    Hvala, hvala :) Hvala svima i unapred :D :wink:
  14. KKP

    JSL 2012/13

    Taman se spremam da gledam, bio sam u nekom poslu, palim Arenu, kad ono odloženo... Moša... :buhaha:banghead Teren je sigurno sjajan, čim je meč odložen...
  15. KKP

    ABA-liga 2012/13

    Posle par godina, vraćam se na forum... :) Evrokup je nešto što nam je sigurno u ovom trenutku, ali koliko god da smo u lošoj situaciji, koliko god loše igrali, sve zbog nekih grešaka od početka, Duletove tvrdoglavosti, nije više ni bitno, kao velika institucija, treba da se borimo do kraja...
Top