Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Kljajoni

  1. Liga Evrope 2014/15

    https://www.youtube.com/watch?v=N94QRfXMOoo Evo 100% ispravnog linka
  2. Liga Evrope 2013/14

    Ja sam iskreno ocekivao petardu ko kucu tako da je ovo vanserijski rezultat. A prolazimo Bugare kada na vrbi rodi grozdje, nismo krstenu sansu stvorili na utakmici, nas gol je bio cista sreca. Bar cemo biti pojacani neigranjem Jojica, bas je ocajno odigrao. Koja je logika treneru bila da zameni...
  3. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Ovaj ganac ne verujem da ce kod nas, procitajte... http://ghanasoccernet.com/no-concrete-deal-for-ghana-under-20-captain-lawrence-lartey/
  4. Idi na gamecopyworld.com, tamo ti je sve. Alternativa ti je na Youtube da nadjes taj deo (tipa...

    Idi na gamecopyworld.com, tamo ti je sve. Alternativa ti je na Youtube da nadjes taj deo (tipa alan wake walkthrough) i vidis kako se prelazi
  5. Liga Evrope 2012.

    Ja sam iskreno očekivao da će nas nakantati ko volove, odlično smo prošli na kraju, podjednako šansi na obe strane, skroz solidna utakmica. Lola je stvarno sabio, mada nas je i Petrović par puta pošteno iščupao. Od ostalih Tomić je bar nešto trčao prvi put ove sezone, Šćepoviće u katran i...
  6. Kup Srbije 2011/12

    Једина добра ствар у овој причи је реванш за 3 недеље , а ако тада ову банду индијанаца не отресемо са петардом, онда стварно ... Мала реч да смо их сабили ко зечеве, ал ови из 3 шута дадоше 2 гола Рнић и Илић катастрофа данас, Вукић једини нешто да је показао.
  7. Uprava i marketing

    Ovi iz marketinga i kad nesto urade, tajming im bude katastrofalan. Posle onog juče, ne verujem da iko od nas ima želju da proba ovo novo energetsko piće. ;( A sećate se i onog famoznog DVD-a, 60 godina partizana (valjda se tako zvao) koji je izašao dan, dva pre revanša sa Artmediom. Svi...
  8. Izbor za tim decenije! Živela dinastija!

    Prva petorka (1) Miloš Vujаnić (2) Mića Berić (3) Jаn Veseli (4) Dejаn Milojević (5) Nikolа Peković Druga Petorka (1) Lester Bo Mekejleb (2) Vlаdo Šćepаnović (3) Dušаn Kecmаn (4) Lorens Roberts (5) Aleksаndаr Mаrić 11 i 12 igrač: Nenad Krstić, Novica Veličković
  9. Liga Evrope 2009/10

    Posto sam bio na zapadnoj tribini i to tacno ispred klupe sa nasim rezervnim igracima, celom familijom se mogu zakunuti da je Tomic pokazao srednji prst prema publici na zapadnoj tribini (tacno kada je trebao da sedne na klupu, nakratko je pokazao srednjak kroz onaj gornji plasticni providni...
  10. Partizan i mediji

    Kad smo već kod RTS-a, ovu sam sliku skino kad smo igrali utakmicu protiv Groningena ili Maribora pre par godina (bila neka ogromna bakljada,samo toga se secam). Pogledajte ovaj sastav, vrh :buhaha Zasad sam srećan što nas uopšte i prenose, da je Univerzijada još malo potrajala GARANT bi...
Top