Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од kojac

  1. KK Partizan 2014/15

    Mozda idem u off ali ajmo ljudi neku peticiju ovde da pokrenemo da Pavlovic ostane... Ne treba da brine poraz, cak moze dosta dobrog da donese (da ne dovodimo vise igrace sa proba) i da osvesti Duleta da dovede barem jos 2 pojacanja uz Sasu...
  2. FK Partizan 2014/15

    Sao me interesuje da li ce oni sto vole vise Partizan od nas da poruce upravi sta mi "obicni" navijaci mislimo o prodaji Drincica i bilo koga iz prvih 11.... Ionako smo raspad od tima pa jos i da prodajemo....
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sta sa Dragicevicem?
  4. KK Partizan - sezona 2013/14

    Sta reci a ne zaplakati... Ostaje nada da cemo odraditi nasu ligu kako treba pa da krenu neki novi klinci uz nadam se ostanak nekoliko igraca. Tu pre svega mislim da Sasa povuce nogu i ostane, uz Milenka, Andrica, Milutinova, Salica, pa zasto ne i Bezbradice i Aranitovica, uz Lea i Dragana...
  5. FK Partizan - sezona 2013/14

    Svaka cast momcima, iako su odigrali lose imaju ljudi pravo na los dan. Posebno im cestitam sto su izdrzali toliki pritisak cele drzave i sto su u svaku utakmicu ulazili pod pritiskom za razliku od "srpske barselone", koja igra savrsen, leprsav fudbal. Iskreno, predosecao sam da ce biti ovako...
  6. KK Partizan - sezona 2013/14

    JNA, da li postoji koji promil sansi da se Kinsi pojavi u sredu?
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    A da malo izbombardujemo Kinsija na tviteru? Ocajnicki potez ali to je najmanje sto mozemo...
  8. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ajde neka neko iscima na tviteru TK da vidimo da li ce da potvrdi.... Strasno.,..... :(
  9. Partizan i mediji

    Znam da je zabranjeno ali ovo prevazilazi normalne okvire http://www.kurir-info.rs/na-silu-hoce-titulu-vujosevic-razradio-sistem-kako-da-reketira-drzavu-i-preduzeca-clanak-1294719 Da jedan list u ovoj drzavi ako mogu tako da je nazovem reaguje na konferenciju ovako zestoko... Inace, da...
  10. KK Partizan - sezona 2013/14

    Nema bese komentarisanja tokom meca? Jedno pitanje samo, nesto sa drugom raspravljamo... Ko ima prednost da organizuje final4? Onaj ko je prvi ili ako se na primer 2 tima iz jedne drzave kvalifikuju imaju pravo da organizuju? Konkretno, primer zvezda bude prva, i prodju cibona, cedevita i...
  11. FK Partizan - sezona 2013/14

    Svidja mi se ovaj partizan, borbenost je na bas dobrom nivou... O utakmici, tj njenom kraju. Sta mislite, koga je najvise zaboleo ovaj poraz? Culuma, komentatora na areni ili nekog treceg? Ili nisam objektivan!? Sudjenje: Dato nam je do znanja da ce biti u najmanju ruku tendeciozno na...
  12. KK Partizan - sezona 2013/14

    Samim ulaskom u top 16 nama se nudi mali milion igraca. Dule ne zeli igraca da razigra i da mu ode posle 6 meseci tako da ce Partizan pokusati da iskoristi idealnu situaciju da dobije igraca poput Murica na duze vreme... Muric je samo jedno ime koje je isplivalo zbog cinjenice da mu istice...
  13. Dule Vujošević

    Naravno! Pa nije on kriv sto nasi ne mogu da izvedu 5 sekundi loptu i sto onaj drzi Kinzija sa dve ruke i bukvalno ga nosi do nase polovine. Neki se ponasaju kao cigani prema ovom coveku koji je najzasluzniji sto nam je cetvrtak omiljeni dan!
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    Novak je prelomio odavno, verovatno se ovo cekalo. + Oko nove godine je moguce da se kompenzuje to sto je Tepic malo pokvario prosek u godinama starosti :) Cestitke ekipi i realno da su Leo i Berta tu, ne znam gde bi nam bila granica. Podrska do kraja svima. Nadam se da se Musli probudio a ako...
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Provociranje urednistva, iako je prosli put pokazano sta je napisano u izbrisanom delu poruke. Zbog druge provokacije, poeni. WebCrew edit
Top