Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од kokapfc

  1. kokapfc

    FK Partizan 2023/24

    Odlican predlog. Potpisujem.
  2. kokapfc

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Pozdrav svima. Evo i mene. Volim Partizan
  3. kokapfc

    VК Partizan, PK Partizan

    Valjda cemo ovde biti u mogucnosti da pratimo rezultat: http://lenresults.jumbograndieventi.it/MatchDetails.aspx?idMatch=5c10ed8d-0d63-46fb-a685-bae9ddc739ec ne mogu da nadjem video link za sada. SRECNO PARTIZANE!
  4. kokapfc

    VК Partizan, PK Partizan

    kada pocinje utakmica i ako neko ima link da objavi hvala puno srece vaterpolistima Partizana
  5. kokapfc

    Rukometni klub Partizan

    moze li neko da pise trenutni rezultat?
  6. kokapfc

    FK ĐurGarden 2011/12

    http://www.zarya-lugansk.com/match.php?mid=1498&tab=teens ko razume Ukrainski
  7. kokapfc

    Jelen Superliga 2011/12

    Avrame sve da ti jebem, nisi pustio Ninkovica, gomno jevrejsko
  8. kokapfc

    FK ĐurGarden 2011/12

    Bravo^^ Bas mi je milo da je Agombar postigao gol i nadam se da ce se izboriti za dres Partizana , a da naredne godine resi derbi i tako svsi direkno u ustama ciganskih novinara i mediuma. SAMO NAPRED PARTIZAN U Makedonskim medijama se pojavilo da je Mojsov blizu transfera u Partizan...
  9. kokapfc

    Jelen Superliga 2011/12

    Domingez brale, sedi 1. Cigani su 5 puta prosli centar i tri puta sutirali u gol ali evo posralo ih. Verujem da cemo im vratiti sa kamatom i kraj price o njima. Sledeci je Hajduk pa Rad ( dve gostovanja) da dobijemo mi njih pa polako , polako da pocnemo da pevusimo Titulaaa, Titulaa .....
  10. kokapfc

    Kup Srbije 2011/12

    Ciganstura pobedila , a mi promasivali i mazic nije dosudio penal, sve u svemu da im jebem mater i njima i grantu. Stanoje vrati se
  11. kokapfc

    ABA-liga 2011/12

    http://www.rtvuzivo.com/arena-sport-1/ ovo je najbolje sto sam nasao, malo koci ali uvek je tako na Areni kad igra Partizan srecno
  12. kokapfc

    Euroleague 2011/2012

    sve si rekao od pocetka do kraja. Vlado svaka ti cast ali ti nisi kvalitet za prvi trener KKP :pop
  13. kokapfc

    VК Partizan, PK Partizan

    sramota da evropski sampion nema navijace da ga organizirano bodre, a da cigani tamo se kurce. grobari iz beograda = o edit: svaka cast desetina grobara na tribini
  14. kokapfc

    KK Partizan 2011/12

    Sta je bre ovo: igre nema, uigranih akcija nema, sut nema, kucanja nema , kontre nema. Ovo lici na sve samo ne na KK Partizan. Ako planiraju ovako da brane trofeje , najebali smo Sramota
  15. kokapfc

    Kup Srbije 2011/12

    Iskreno se nadam da cemo proci sa 0:2 ili 0:3 i mnogo lakse nego sto drugi misle. Znam da za ovu utakmicu Volkov nije u kombinacii ali smatram da Stanoe ipak treba probati kombinaciju : Lazevski - bek a Volkov -krilo. volio bi da vidim ovaj sastav: Stojkovic Aksentijevic...
Top