Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од kragujevcanin

  1. KK Partizan - transferi

    Smesno mi sve ovo, iskren da budem, ali dobro... Ono sto je jako bitno, podvuci crtu, malo odbolovati, i krenuti dalje. Nase saopstenje je poprilicno sramotno, ali ako ima sta sramotnije je Miroticevo saopstenje. Takmicenje u cirkuskim objavama, takav je dan danas. Ali okej, grozdja koga...
  2. KK Partizan - transferi

    Uopste ne sumnjam da se ovo stvarno desilo. Verujem pre svega Zoranu, ovom momku sa foruma. Ovo je njihov modus operandi, prepoznatljiv poprilicno. Samo ce sutra naglo sve da prestane, neko ce pozvati Mirotica i reci mu da je sve bila greska, ili kako god vec... I onda ce biti jedno ultra...
  3. KK Partizan - transferi

    spinovana predstava za siroke narodne mase... Prekosutra ce se pojaviti i reci, eto lagali su da sam ja branio Nikoli da dodje u Partizan, a ja sam mu to dozvolio, ovo je... znate vec i sami kako ide nastavak, da ne trujem temu.
  4. Partizan 3x3

    Sta nam je sa Cakarevicem? Je l igra on uopste ove sezone?
  5. KK Partizan - transferi

    Davis Bertans je raskinuo ugovor sa Dalasom. EDIT: Gledam sada kakav je ugovor imao, 16 miliona po sezoni, 5 miliona je sad dobio za otkaz. Verujem da ce njega vec pokupiti neka ekipa sa nekom dosta manjom i platom i ambicijom, ali da ce ostati u NBA Primer besmislenog posta u ovoj temi...
  6. KK Partizan - transferi

    Potpis na ovo. A i dobro bi bilo kada bi bili zahvalni na onome što imamo, i da verujemo u Zeljka, Savica pa i Ostoju da znaju sta rade.
  7. KK Partizan - transferi

    ALEEEEKSAAAAAA :D
  8. KK Partizan - transferi

    axaxaxa brate, ja sam sad guglao i ne postoji :D
  9. KK Partizan - transferi

    bio...
  10. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Javise na Tviteru, da je Sesil Egzum, nazalost preminuo... I tom prilikom se izblamirasmo sa ovim diead edit: ...pa su prepravili na dead. Pa su obrisali post da ga napisu ponovo. iz treceg pokusaja sad izgleda pristojno
  11. KK Partizan - transferi

    Jaramaz je uvek dobrodošao kući. Željko vidi bolje od svih nas zajedno, i sam njegov dolazak ne znači ništa u smislu pojačanja, jer se svakako ide na širi roster nego prošle godine.
  12. KK Partizan - transferi

    Kunem vam se počeo sam da plačem od sreće
  13. KK Partizan - transferi

    Zvanicno je
  14. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Moja neka pretpostavka da ce se ici ove sezone na dosta siri roster nego sto je to bio predhodne. Tako da nas ne bi trebao iznenaditi neko tipa Luke Bozica ili Tasica iz SC u rosteru, kao momaka koji mogu dobiti minutazu u ABA ligi.
  15. Partizan 3x3

    Oficijelni dresovi turnira. Samo se u njima igralo. Žuća za trofej
Top