Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Kruna

  1. Kruna

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Hoćemo li jednom praviti taj faul u poslednjem napadu rivala, jer je očigledno da isti odbraniti ne možemo?
  2. Kruna

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Imamo najjače klač akcije u Evroligi, definitivno.
  3. Kruna

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Smailagić je užasan, ne zbog večerašnjeg performansa gde je za 11 minuta na parketu bio na -22, nego zbog delanja tokom čitave sezone. Na skoku ga nema, čak ni u ABA ligi ne može nikakvu kontrolu istog da uspostavi, šut mi nije na nivou od prošle sezone, pod košem ne može Davidovca da uzida...
  4. Kruna

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovde nema veze sa time dal nas je danas htelo, ili ne, već sa time koliko srljamo u momentima gde moramo da slomimo protivnika koji ne da nije odigrao ništa, nego su se raspadali, naročito drugo poluvreme. I zadnja akcija na meču, ove godine u EL imamo 4 utakmice gde su crtane zadnje akcije -...
  5. Kruna

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Apsolutno je isto da li ćemo u ABA biti drugi, ili osmi, ukoliko je kurva prva. Razliku pravi samo da li smo ispred, ili ispod njih, a mislim da je to rešeno i pre ovog meča u Zadru. Elem, nije problem poraz kao poraz, pa čak i ovakva blamaža, ali da se ona pretrpi bez 2-3 nosioca igre, pa da...
  6. Kruna

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kada ekipa prima malo poena ne znači automatski da igra bolju odbarnu od neke druge, već da igra utakmice na manje poseda - dugi napadi, fokus na striktnom defanzivnom skoku (te ne napadanje ofanzivnog skoka) usled čega se gubi mogućnost za bilo kakvom igrom u tranziciji obeju ekipa. Mi smo...
  7. Kruna

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dočekasmo i to ove sezone...
  8. Kruna

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Izgubljena 3 gostovanja (Ciganijakos, Baskonija, Efes) koja smo imali servirana, poslužena i pojedena do pola, ostalo je samo da se pročačkaju zubi i podrigne kao pohvala za domaćice i - uspeli smo da nam na patos padne poslednji zalogaj. Jaramaza ne bih komentarisao jer nije dečko kriv, on...
  9. Kruna

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kaboklo deluje dosta autoritativno na skoku. PJ povremeno preteruje sa nonšalancijom.
  10. Kruna

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Aleksi bi, zaista, mogla da se vrati uloga na prošlosezonsku, koja je u skladu sa njegovim potencijalom, karakterom i kvalitetom - igrač energije, koji uđe 10-15 minuta, razmontira odbranom protivničkog glavnog beka i razdrma ekipu kada krene da se "tone".
  11. Kruna

    KK Partizan - transferi

    Mogu reći da mi je pomalo i žao što je ovaj momak pomenut, te je poprilično izvesno da nas neće pojačati. Preklapanje sa Danteom je na ozbiljnom nivou - oversize plejmejker koji bez problema u evropi može pokrivati pozicije 1,2 i 3; malo "viši" (lakši) izbačaj od Dantea, fizika im je barabar...
  12. Kruna

    KK Partizan - transferi

    Ne bih mogao da svarim u ekipi plejmejkera od 34 godina koji šutira slobodna bacanja 50% tokom karijere, a prošle EL sezone 38% (!!!!). Čovek kog je apsolutno dovoljno braniti ispod bloka kako bi totalno bio neutralisan, tj više neutralisana igra ekipe, nego sam on, jer pogotovo sada sa toliko...
  13. Kruna

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Skok - it's alive!
  14. Kruna

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Mi ove u Beogradu možemo pobediti jedino ukoliko oni ponovo budu šutirali trojke 20%, a mi 60% - ne vidim kako drugačije pobediti ekipu koja ima 40 skokova više u 2 utakmice. Ne znam ni kako se došlo do toga da mi od ekipe koja jeste skakački takna, ali ne totalno inferiorna, dođemo do toga da...
  15. Kruna

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Lik je totalno neartikulisan kada primi loptu, bukvalno kao Gagića da sam gledao u dresu Albe večeras. Mislim da su mu sva 4 faula bili ofanzivni, što je još jedna karakteristika Gagare.
Top