Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Laki T.

  1. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    Viušegodišnje ponižavanje i urušavanje FKP. U poslednjih nedelju-dve (novo) pomeranje granica bahatog bezobrazluka smrdske većine. "Navijači" FKP i internet "ratnici" u ofanzivi! "Duljaj nemač pojma", "Ostavka!", "Da nas nema", "Ja sam bolji, ja znam..".... Pohabane tastature ne stižu da se...
  2. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    SHSR! (samo hidrogenska smrdina rešava)
  3. Laki T.

    Rukometni klub Partizan

    maler...mada, jebeš polufinale, finale i ostale RKP trivijalnosti....samo da za repstaciju bude spreman, zna se šta je najvažnije.
  4. Laki T.

    Odbojkaški klub Partizan

    pobeda 3:2....trebalo je da bude 3:0, ali neka to ostane za sledeču. bravo!
  5. Laki T.

    ŽKK Partizan

    Jbt kakvo je to pomračenje bilo u trećoj četvrtini? tri poena, još malo pa za ginisa...
  6. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    valjda misliš "ništa od ovoga ne bi bilo...da je bolesnikova mama abortirala na vreme, ili da mu je tata izvadio kad je trebalo" (da ne idemo u neke malo ekstremnije varijante:D) očekivan ishod, hića bi se ponosio naslednicima.
  7. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    "Poraz je častan, neigranje nije." i "poltika" da se pridruži lizačima vođine p. hajmo sledeći:kokice
  8. Laki T.

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Limar neka ga duva, sve dok javno ne kaže šta je sa porezom, i zašto Željko još uvek nije produžio ugovor. Za sve drugo eno mu ćokijeve igračke, lobotomiranih masa i obožavalaca gospodara mu.
  9. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    sramota? koga?:buhaha
  10. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    Kako bre ne mrdamo? A habanje tastatura, ovde, pa po raznim soc.platformama i svim ostalim virtuelnim mestima? #newagehooligans
  11. Laki T.

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Čestitke za prolaz, prvi stepenik preskočen, ostaju još dva.
  12. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    E, tako već može...nazvati stvari pravim imenom, ako već postoji. Ako ne, nije problem ni da se sklepa odgovarajuće (videti pod "udbal", "smrdija" i slično). p.s. termin "zvezdaš" je anahronizam, evolucija jbg.
  13. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    Izvini, može neki prevod za ovo "Zvezdaš"?
  14. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    Naši bivši igrači da "odjebu reprezentaciju"?!? Kakvo svetofrđe, ali dobro, sigurno pišeš u afektu, pa ti se oprašta. Niko nikad nije nešto slično ni pomislio, a kamoli napisao javno... Reprezentacija je svetinja, najveća čast je predstavljati ovu ponosnu zemlju, ove divne ljude i posvećenog...
  15. Laki T.

    FK Partizan 2023/24

    Ništa lepše nego kad posle jedne od najboljih smrdskih predstava ikad, ovde u upisima reči "Srbija", "Vučić" i slično.... Možemo mi još i da gutamo i da ga primimo...samo gurajte i ne stajte!
Top