Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од lavex

  1. lavex

    KK Partizan - uprava i marketing

    Već krenula licitacija? Rano su počeli ove godine.
  2. lavex

    FK Partizan 2023/24

    Jeste, bog je baš pokazao da silu ne voli. Nego, da se mi uzdamo u se i u svoje kljuse. Igrači su jedini koji mogu nešto da naprave i treba im dati bezrezervnu podršku. Gdje i protiv koga se bore, oni su za mene junaci, šta god da naprave i u derbiju i do kraja sezone.
  3. lavex

    FK Partizan 2023/24

    Ja ne vidim nikog da pravda lošu igru. Svi vidimo da nam je igra katastrofalna i da nam je tim i stručni štab daleko od sjajnog. O klubu, kao cjelini, da i ne govorim. Ali jbt, još uvijek ne mogu da vjerujem da ljudi misle da je trener, u našem slučaju, najveći krivac za to i da će njegova...
  4. lavex

    FK Partizan 2023/24

    Predsjednik je podnio ostavku. Čeka se još samo krme. Ne bih se baš puno nadao da će do toga doći.
  5. lavex

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Svaki ko vidi malo dalje od svog nosa mogao je da shvati šta se dešava kada su počeli bojkotovati utakmice fudbalskog kluba. Pohvala za tim i prave Partizanovce! Sjajan oproštaj od ovogodišnje Evrolige.
  6. lavex

    FK Partizan 2023/24

    @Nikola_G Jeste, uprava se jadna polomi da obezbijedi idealne uslove za ekipu, a Duljaj to sve upropasti. Nema šanse da nešto uradimo dok se njega ne riješimo. Da se razumijemo, uopšte ne mislim da je Duljaj ima kapacitet da bude trener Partizana (o kondicionim treneru neću ni da...
  7. lavex

    FK Partizan 2023/24

    Ma samo Duljaja da se riješimo i procvjetaćemo. Hvala Jovanoviću na prolazu, a i na svemu urađenom u toku sezone.
  8. lavex

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U kojem od tih pet timova igra čupava nakaza? Znači, imao si u izboru 10 igrača da navedeš i ti tako izabereš. I onda se ljutiš što te ljudi napuše.
  9. lavex

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ta Tako je! Ne osvojimo li ABA ligu, bolje da nismo ni igrali ovu sezonu. Ko jebe rekorde, podršku i najbolje navijače, kome je još to važno. Jer rezultati su najbitniji, je li tako? Mnogi kao da zaboravljaju gdje i protiv koga mi igramo. Za mene je, u trenutnim uslovima, veći podvig osvojiti...
  10. lavex

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Vidim mi smo već pobijedili Valensiju. Lijepo, lijepo... Šta nam još od rezultata odgovara?
  11. lavex

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliko samo nama Kaminski znači u napadu. Ko kaže da nemamo pleja razigravača? Ovo što kapiten trpi ove sezone stvarno nije normalno. Idemo polako da podižemo formu i o tako nastavimo do kraja sezone. Pa dokle doguramo...
  12. lavex

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Washington ima šanse za play off otprilike kao i komšinica iz predgrađa u Evroligi. Plus nemaju završnicu drugog takmičenja kasnije u sezoni. Vjerujemo da bi Tristan i ovdje dobijao takvu priliku da smo mi bili u sličnoj situaciji.
  13. lavex

    FK Partizan 2023/24

    Možda treba vidjeti u klubu da ga smjene, da ne odlučuje više ko će dolaziti i igrati u Partizanu.
  14. lavex

    FK Partizan 2023/24

    Niko njega ne priziva, samo se konstatuje da bi se idealno uklopio u ovo što su napravili od Partizana. Barem ja nisam primijetio. Ne smatram ni ja da je Duljaj neki sjajan trener, ali ipak mislim da ga ne treba kritikovati previše. U sličnoj je situaciji (vjerovatno i goroj) kao i Žoc i bilo...
  15. lavex

    Uprava i marketing

    U prvih nekoliko rečenica si opisao narod koji čini većinu u ovoj zemlji. I to nam je najveći problem. Da ponovim: svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje.
Top