Недавни садржај од LazarP

1. LazarP

FK Partizan 2020/21

Analize?. Pokradeni smo otvoreno i seljački, a vama poruka i dalje nije jasna. Jel pan'o Milo?
  2. LazarP

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Ovo je neka pošalica, ili?
  3. LazarP

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Jesi li odgledao AZ - Plzenj? Nema boljeg pokazatelja šta od igre pravi pritisak nemanja revanša. Ljudi, zaboravite na fudbal u ovim kvalifikacijama. Ovde je nepostojeći prostor za rizik i grešku. NEPOSTOJEĆI. Cilj je proći dalje, bilo kakvom igrom.
  4. LazarP

FK Partizan 2020/21

A zašto bi bilo ovako? Vračamo? Večeras je bilo važno da pobedimo, da se ne potrošimo i da se ne povredimo. Čime je vaskoliko grobarstvo nezadovoljno?
  5. LazarP

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Tačno. Onaj iz '66 bi od večerašnjeg popio minimum petardu. Nego, jel ubija Trinkijeri igrače izjavama u Bajernu?
  6. LazarP

FK Partizan 2020/21

Izgubili smo večeras?
  7. LazarP

Verovatno ste ga svi gledali na treninzima. Ja nisam, pa ne bih da dajem sud
  8. LazarP

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Eto šanse za Lalatovića
  9. LazarP

FK Partizan 2020/21

Šta je pisac hteo da kaže? Da Šehoviću Izrael prija više nego Sumi?
  10. LazarP

Ovaj: https://www.danas.rs/drustvo/moreira-nije-deo-kolektiva/ https://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:317215-Stanojevic-Moreira-rusi-sistem :biggrin:
  11. LazarP

Dok Partizan ne nalati svaki cent iz bonusa za Pavlovića, nek javi repstaciji da je povređen. Posle može i da igra, bole me paja
  12. LazarP

I kad bih se složio sa celim upisom, što, naravno, nije slučaj, ne bih razumeo ovo oko "naše reprezentacije". Nije to džabe repstacija...
  13. LazarP

Posebno Džigi Bau?
  14. LazarP

Ovede se ozbiljno u istu ravan stavljaju Džigi i #? Mislim, ovde, na Forumu?
  15. LazarP

FK Partizan 2020/21

To može da reši Suma, ako nekim čudom krene da igra profesionalni fudbal, ili Jokan ako ga odvede u Katar