Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Laze_PFC

  1. Laze_PFC

    FK Partizan 2023/24

    Spasilac dana Gdin svinjura, ubedio Nadja da vodi ekipu na derbiju. Televisia Presienta https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1915087/albert-nadj-ipak-vodi-partizan-na-derbiju.html Napredna stoko ugusite se u sopsvenim smradom :angry-smiley-002:
  2. Laze_PFC

    FK Partizan 2023/24

    Svi su krivi samo debelo napredno krme, ona udbaska lesina (koja je podnela ostavku pre godinu dana) I njihov sef oskar ko pomaze Partizanu kao niko pre njega su nevini.
  3. Laze_PFC

    VК Partizan, PK Partizan

    Hvala vucicu, ganguli i svim naprednim 'grobarima' (a nije ih malo)
  4. Laze_PFC

    FK Partizan 2023/24

    Molim da mi znalci sa foruma objasne kako je ono bio cist penal za Vozdovac? I ovakvi kakvi smo van svakog takmicarskog ritma raspadamo se i u odbrani i u napadu, a napredna bagra ne staje krade li krade. Pa rak vas pojeo mamu vam jebem naprednu svi komplet od vrhovnog vaginoustog pedera oskara...
  5. Laze_PFC

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Plus je ona patuljasta pickica uradila floping u pokusaju da iznudi faul u napadu od Pantera. Odlicno sutersko vece nasih jos da sutra one studentske banane daju max protiv limenu kurvetinu moze da bude svasta do kraja :D Sudije i bokan mogu samo da se sagnu i da nam popuse kurac. vucicu...
  6. Laze_PFC

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Gabi argentinska seljacina koga je nas Zakarije vratio na fabricka podesavanja.
  7. Laze_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    @Стојанче Ристевски ma secam se da nije ih je bilo malo, jos tada sam pricao kakva suplja prica proturio posumljeni napredni biznis mag.
  8. Laze_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ko je progutao tu pricu je debilcina par excellence. Nije doveden nego se covek sam vratio.
  9. Laze_PFC

    FK Partizan 2023/24

    Svirali bi penal za napredak I Jovanovic bi dobio zuti u istom trenutku.
  10. Laze_PFC

    FK Partizan 2023/24

    Grobar sam ali mora biti realan i reci da je golman prvo 'odbranio' loptu pa onda usput lepo pokupio naseg igraca sto znaci nema penala. Da vas ovako malo priupitan jer ste malo coravi ili imate neke druge probleme? Jer je golman napredka isao da intervenira odnosno da brani nekakav udarac...
  11. Laze_PFC

    FK Partizan 2023/24

    Kako se i ovde oseca smrad parizera koji servira oskar da nahrani svoje glasace. Samo vi gutajte sta vam vaginousni oskar servira pa docice momenat kad ce morate doslovno i kurac da mu glodjete, a kakvi ste napredni bezkicmenjaci ima i to da primite onako do grla sa sve parolom za bolje sutra...
  12. Laze_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kad procitam tvrdnje pa obezbedio budzet da Zeljko i Zoran slapaju tim. Odmah se prisetim kako je obezbedjivao budzet za onu sezonu posle prekinute korona sezone kad je sa tim sklapanjem budzeta pratkicno oterao debelog laznog talijana ko voli pljeskavice i vino. I onda me uhvati proliv jer sam...
  13. Laze_PFC

    Mlađe kategorije i KK Partizan

    Izgubli smo od katalonske cigane 55-89 u 17h igraju klinci ponovo sasda protiv protiv Hapoel Yehuda Tel Aviv i ovekujem pobedu.
  14. Laze_PFC

    FK Partizan 2023/24

    Kako ga nije sramota ostavio drugove na cedilu :eek: Jer sam pravilno napisao? ako nisam neko da mi objasni kako ono bese dugovalo se ali tako se to ne radi kao sto su uradili Asano, Diabate ... Svinjuro hemoroidu pukni vec jednom
  15. Laze_PFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sta ima Zeljko da ceka ? od koga da ceka Zeljko samo moze da kaze ostajem do daljneg i zavrsena stvar. Nevezano za ovo sto su govnari od SK pisali, citao sam i mnogo slicne komentare tu. E sad da o'stojah odmah ponudi novi ugovor. Zeljko da ceka ugovor od limara dajte nemojte da trolujete
Top